TRIAL SHOW MAJSTRA SVETA
TRIAL SHOW MAJSTRA SVETA
TRIAL SHOW MAJSTRA SVETA
TRIAL SHOW MAJSTRA SVETA
TRIAL SHOW MAJSTRA SVETA
0 0 0

TRIAL SHOW MAJSTRA SVETA

Poprad Celá SR 1 - 3 SK / CZ / EN / PL
hodnotení 1
2x overené

Info

Jedinečné neopozerané vystúpenie v podaní MAJSTRA SVETA v cyklotriale. Profesionálny prístup, tvrdý tréning, povaha showmana, dlhoročná prax a skúsenosti v eventovom obore zaručujú 100% výsledok na vašom evente. Som profesionálny športovec, reprezentant Slovenska a mojou jedinou prácou je bicykel. Všetok čas venujem práve jemu, takže ak hľadáte úspešný showprogram ktorý funguje na všetky vekové kategórie, som tou najlepšou a najbezpečnejšou alternatívou na Slovenskom trhu. Na akcie cestujem s profesionálnym mobilným stageom (van, vozík a prekážky), ktorý sa ľahko a rýchlo rozkladá na rôznych povrchoch. Na ňom predvádzam pre väčšinu divákov nepochopiteľné kúsky, do ktorých neskôr zapájam aj ich a vďaka interakcii s ľuďmi sa moja show stáva nezabudnuteľnou. Nacvičené adrenalínové preskoky ponad dobrovoľníkov ulahodia všetkým očiam. Je to bezpečné, neriskujem a všetko je robené s veľkou rezervou, o ktorej však viem iba ja. Úspešná spolupráca s veľkými značkami, firmami a slovenskými celebritami odráža moju kvalitu a snahu napredovať. Úspech mojej show sa stále odzrkadlí na záujme ľudí pri autogramiáde, kde som rozdal už tisícky podpis kariet.
Ponúkam Vám dva varianty tejto show: Outdoorová a Indoorová.

OUTDOOROVÁ TRIAL SHOW (exteriérová)—-> využívaná v letných mesiacoch, kde môžem použiť celý stage. Dodávka s plošinou na streche, vozík s odrazovým mostíkom a tri boxy. Doba trvania vystúpenia je približne 25 min + autogramiáda a fotenie. Možnosť spravenia súťaže pre dobrovoľníkov, ktorá pobaví všetkých ľudí a na záver ocením účinkujúcich drobnosťami od mojich sponzorov. Vystúpenie vhodné na rôzne akcie: firemné, detské, festivaly, promo akcie, športové akcie, výstavy,...

INDOOROVÁ TRIAL SHOW (interiérová)—-> využívaná hlavne v zimných mesiacoch na rôznych gala večeroch, svadbách, stužkových, ale hlavne plesoch. Na túto show používam len časť prekážok, ktoré sa ľahko prenesú do sály, kde prebehne program. Doba trvania vystúpenia je približne 10-20 min.

Referencie

Tatry Mountain Resort, Liptov, Aqua City Poprad, ŠKODA AUTO Slovensko, FUN rádio, Slovenský zväz cyklistiky, Na kolesách proti rakovine, GRAND JASNA, OC MAX, ADIDAS SLOVENSKO, BigShock!, Corageo, Intersport, Kompava, ROCKMACHINE, rôzne agentúry, mestá, obce, cyklistické maratóny, autosalóny, moto zrazy a veľa ďalších.

Hodnotenia zákazníkovPerfektne zvládnutá show MAJSTRA SVETA. Nad naše náročné očakávania. Ďakujem a môžem len doporučiť!!!
/Ingrid B. - PROGRESS PROMOTION BRATISLAVA/ 25.9.2014