O nás

ShowPortal je online databáza umelcov a ich vystúpení. Všetky ponuky sú pravidelne aktualizované a spravujú si ich samotní umelci (online). Prevádzkovateľom portálu je spoločnosť MAGIC PRODUCTION s.r.o. Máme viac ako 20-ročné skúsenosti s bookingom umelcov a organizovaním eventov.

•  široká ponuka umelcov, ich počet stále rastie
•  najrýchlejší prístup k cenovým ponukám
•  nájdeme najlepší program na Vaše podujatie
•  šetrite čas – používajte ShowPortal

Firemné večierky, narodeniny, svadby, detské oslavy a ďalšie… Sme tu, aby sme Vám pomohli nájsť najvhodnejší program pre Vašu udalosť. Jednoducho hľadajte na ShowPortal a sami uvidíte, že máme najväčší výber tých najlepších umelcov a zabávačov. ShowPortal je rýchly a jednoduchý spôsob, ako nájsť, porovnať a zarezervovať umelcov a zabávačov, ktorých potrebujete na akúkoľvek akciu.


Pre návštevníkov ShowPortalu:

ShowPortal Vám pomôže nájsť kvalitný program na Vaše podujatie. Ponúkame Vám široký výber kvalitných účinkujúcich, prehľadne zaradených do kategórií. Či už organizujete svadbu, firemnú akciu, alebo súkromnú párty, u nás nájdete ten správny program! Jednoducho a rýchlo nájdete účinkujúcich a odošlete nám žiadosť o cenovú ponuku na ich vystúpenie. V krátkom čase obdržíte vypracovanú cenovú ponuku.
Booking umelcov nebol nikdy jednoduchší!


Pre umelcov:

Ponúkate zaujímavé vystúpenie a nie ste v našej ponuke?
Online registrácia trvá iba pár minút a Vy sami si spravujete svoj profil a prezentáciu na stránke. Vaše ceny nie sú na stránke zverejnené. Všetko je samozrejme zadarmo!
Začnite bookovať viac vystúpení - pridajte sa na ShowPortal!


Pre agentúry:

Chcete mať rozšírený prístup ku všetkým ponukám a cenám umelcov v databáze ShowPortalu?
Pokiaľ často hľadáte programy pre svojich klientov, tak rozšírený prístup do klientskej zóny ShowPortalu je určený práve Vám! Ideálny nástroj pre eventové agentúry, hotely a sprostredkovateľov, s ktorým máte všetko potrebné pre tvorbu cenových ponúk vždy k dispozícii.
Šetrite Váš čas a zefektívnite tvorbu programu na eventy!


Booking umelcov nebol nikdy jednoduchší!

Ako to funguje?

Vyber si umelca

Vyber si umelca

Nájdi si v našej databáze tých najlepších umelcov na svoju akciu, pridaj si ich do výberu a požiadaj o nezáväznú cenovú ponuku.

Rezervuj si program

Rezervuj si program

Šetri svoj čas a rýchlo a jednoducho rezervuj cez ShowPortal.

Zabávaj sa

Zabávaj sa

O zábavu máš postarané. A ty si to len uži!