The Showtime Band
The Showtime Band
The Showtime Band
The Showtime Band
The Showtime Band
0 0 0

The Showtime Band

Bratislava Celá SR / ČR 3 - 4 SK / CZ / EN / HU
hodnotení 1
top ponuka 5x overené

Info

The Showtime Band nie je len koncert, je to skutočná SHOW! Koncept tvoria štyria mladí hudobníci na čele s Matejom Koreňom, ktorých vystúpenie si zamilujete.

V TheShowtime playliste nájdete tie najväčšie hity z tvorby svetových a slovenských autorov. Ide prevažne o súčasných POPových interpretov, ktoré poznáte z hitparád až po ROCKové ikony minulosti.

Na Vašom evente sa budete baviť na skladby interpretov ako Ed Sheeran, Pharrell Williams, Justin Timberlake, Coldplay alebo Bruno Mars. Ak máte radi rock, určite vás strhnú piesne od The Rolling Stones, Joe Cocker, U2 a mnohých ďalších. Spievať s nami budete aj hity od IMT Smile, Karola Duchoňa, Richarda Mullera alebo kapely Vidiek.

Lídrom je spevák Matej Koreň, ktorého poznáte zo súťaže Slovensko hľadá Superstar, muzikálov a stoviek vydarených eventov. Po jeho boku stoja skúsení hudobníci Lukáš Molnár na gitare, rodák z anglického Manchestru Joe Parkinson na basgitare a energický, večne usmiaty bubeník Lukáš Hulanský.

Ak usporiadavate firemný večierok, ples, konferenciu, teambuilding, svadbu, narodeninovú párty, mestský festival alebo akúkoľvek inú výnimočnú udalosť, TheShowtime Band jednoznačne prekoná vaše očakávania.

Referencie

Skúsenosti s vystúpeniami pre najväčšie spoločnosti v strednej Európe, svadby známych osobností a rôznych iných podujatí.
ORANGE Slovensko
VUB banka
DAF Trucks
SHELL
Hydrotour
JAGUAR LAND ROVER
a mnoho iných

Hodnotenia zákazníkovĎakujeme za nezabudnuteľný zážitok pre našich zamestnancov.) Odporúčame. Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup a skvelá komunikácia. Tešíme sa na Vás aj nabudúce.
/Marianna A./ Jasná, 16.6.2023