Svadobný moderátor Emilio
Svadobný moderátor Emilio
Svadobný moderátor Emilio
Svadobný moderátor Emilio
Svadobný moderátor Emilio
0 0 0

Svadobný moderátor Emilio

Trnava Celá SR / ČR 1 - 5 SK / CZ / EN / DE / ES
hodnotení 1
1x overené

Info

Túžite mať svadbu snov, ktorú si všetci pozvaní vychutnajú a užijú s úsmevom? Svadbu na ktorú sa nezabúda?
Vďaka mladejšiemu Emiliovi ju takú a hlavne bezstresový môžete mať. Ako moderátor či zabávač s dávkou správneho humoru Vás originálne prevedie svadobným dňom i večerom. Profesionálne sa postará o gradujúcu zábavu a náladu svadobných hostí. Ponúka Vám služby sprievodcu na svadbách v pozícii starejšieho v mladšom a modernom prevedení pre vašu svadbu.
Pripravím nezabudnuteľný svadobný program ušitý pre jedinečnosť danej svadby presne na mieru podľa požiadaviek mladomanželov.
EmiLiOVE moderácie si zamilujú nielen svokry. Schopný tiež viacjazyčnej moderácie (anglicky, nemecky, španielsky a iné).

Referencie

Naša svadba bola veľmi kozmopolitná. Medzi pozvanými hosťami sme mali viac ako 7 národností. Jazyková bariéra nám robila starosti. Vybrali sme si starejšieho Emília, ktorý má neskutočné jazykové vybavenie. Dodržal všetko podľa dohody, aj keď musel cestovať do zahraničia. Dokázal spojiť rôzne národnosti a kultúry ako jednu veľkú rodinu. Nenútená a prirodzená zábava so starejším Emíliom sadla všetkým národnostiam. Hostia sa cítili komfortne, pretože si k nim vždy našiel cestu v každom jazyku a bavili sa do skorého ranná. Starejší Emílio nám veľmi zjednodušil svadobný deň. Bez stresu sme si ho užili ako sa patrí. Ak zahraničná svadba, tak Emílio tam nesmie chýbať. Elena a Peter, Praha 2015

Ďakujeme Emíliovi, je to skvelý starejší. Vďaka nemu bola naša svadobná oslava nádherná, postaral sa jej hľadký priebeh a výbornú zábavu pre hostí. Sršal energiou a humorom, mal skvele pripravené hry, ale aj prekvapenia. Emília určite odporúčame aj ostatným. Andrea a Tomáš, Bratislava 2019

Hodnotenia zákazníkov/Zoja M./ Bratislava, 9.9.2023