Skupina Follow
Skupina Follow
Skupina Follow
Skupina Follow
Skupina Follow
0 0 0

Skupina Follow

Nitra Celá SR / ČR 4 SK / CZ / EN
hodnotení 2
top ponuka 3x overené

Info

Hľadáte skupinu na Vašu udalosť a chcete ju urobiť nezabudnuteľnou?

Follow je hudobná skupina z Nitry, ktorá sa zameriava predovšetkým na coververzie známych skladieb domácej i zahraničnej tvorby. Ponúka hudobnú produkciu pre udalosti rozličného charakteru, ako sú hudobné festivaly, klubové koncerty, verejné slávnosti, charitatívne akcie, svadby, plesy, oslavy, firemné akcie, teambuildingy a mnoho ďalších.

Každá akcia je pre nás výnimočná, preto máme individuálny prístup ku každej z nich. Presne podľa Vašich požiadaviek. V prípade záujmu Vám vieme dopredu poskytnúť a dokonca poupraviť repertoár podľa Vašich predstáv.

Neváhajte nás kontaktovať a rezervujte si u nás termín niekoľkohodinovej show, ktorá sa postará o fantastickú zábavu na Vašej párty.

Referencie

„Najlepšia kapela, akú sme si mohli na svadbu vybrať! Chalani boli úplne skvelí, vyhoveli aj našim požiadavkám, ktoré sme mali mimo ich playlistu, všetci hostia sa bavili a chválili ich. Spravili výbornú zábavu, boli veľmi ochotní, priateľskí, proste TOP! Mrzí nás len, že svadbu nemôžeme mať častejšie, aby sme ich mohli znova zavolať... odporúča 11 z 10 svadobčanov. Ďakujeme!“
— Eliška S.

„Ak hľadáte kapelu na hocijaký event, svadbu, stužkovú, firemnú akciu... ruku do ohňa dám za túto kapelu. Brutál, akú zábavu vedia urobiť.“
— Sandra K.

„Ahojte, chlapci, chceli by sme sa vám s (už) manželom z celého srdca poďakovať za úžasnú atmosféru, ktorú ste vytvárali počas nášho svadobného dňa, boli ste neskutoční od začiatku až po koniec a hostia si vás, tak ako my, nevedeli vynachváliť. Na záver by som sa vám osobne chcela poďakovať za neuveriteľný spev počas svadobného obradu, dookola si pozerám videá a mám zimomriavky po celom tele, bolo to pre mňa veľmi výnimočné a viac nemám čo dodať. Ďakujeme!”
— Martina G.

„Chalani z Follow to rozpreckovali na našej svadbe ako sa patrí! Bol to neskutočný zážitok, hrali bombovo, roztancovali úplne všetkých od netačnečníkov po babičky, a maximálne sme sa s nimi vybláznili od prvej po poslednú pesničku! Presne tak som si vždy predstavovala svoju svadobnú veselicu. Dokonca sme s (už) manželom zrušili počas zábavy plánované fotenie, pretože sme nechceli prísť ani o jeden song. Veľmi odporúčame, sami sa nevieme dočkať ďalšej akcie, kde budú hrať!“
— Barbora G.

„Pred pár dňami sme si svoje ‚áno‘ povedali v doprovode tejto skupinky mega-talentovaných mladých mužov. Emócia od začiatku až po koniec. Tancovali aj tí, čo tvrdili, že sú ‚netanečníci‘, a to vďaka vám, chalani. Vytvorili ste neskutočnú atmosféru, na ktorú reagovali naši hostia a vznikla z toho vysnívaná svadobná párty! Myslím, že to, že sme vás nechceli pustiť domov, hovorí za všetko! Ďakujeme... a už teraz vymýšlame, akú akciu spáchať, aby ste mohli byť jej súčasťou.“
— Barbora R.

Hodnotenia zákazníkovNajlepšia kapela, akú sme si mohli na svadbu vybrať! Chalani boli úplne skvelí, vyhoveli aj našim požiadavkám, ktoré sme mali mimo ich playlistu, všetci hostia sa bavili a chválili ich. Spravili výbornú zábavu, boli veľmi ochotní, priateľskí, proste TOP! Mrzí nás len, že svadbu nemôžeme mať častejšie, aby sme ich mohli znova zavolať... odporúča 11 z 10 svadobčanov. Ďakujeme!
Eliška L./ Ružina, 17.9.2022


Chalani z kapely Follow boli úplne perfektní! Spravili na našej svadbe parádnu párty, na ktorej sa zabávali všetky vekové kategórie a ich priateľský prístup a profesionalita boli na top úrovni! Hodnotiť môžeme jedine 11 z 10.
Určite odporúčame!
/Eliška L./ Ružina, 17.9.2022