Šašo Jaro
Šašo Jaro
Šašo Jaro
Šašo Jaro
Šašo Jaro
0 0 0

Šašo Jaro

Bratislava Celá SR / ČR 1
hodnotení 117
top ponuka 370x overené

Info

Šašo Jaro je perfektný komik a zabávač pre všetky vekové kategórie detí a aj dospelých.
Svojimi vtipnými a úžasnými scénkami očarí každého diváka a vtiahne do zážitkového vystúpenia.
Pri Šašovi Jarovi sa deti maximálne vysmejú a vybláznia.
Deti ho majú veľmi radi a dospelí oceňujú jeho profesionálny prístup k deťom.
Na vystúpeniach používa krásne a jedinečné rekvizity ako sú napr. rôzne bábky a kúzla, ktoré sa deťom veľmi páčia a nikto tu také nemá.
Jeho veselé kúzla deti uchvátia. Z balónov vymodeluje čokoľvek aj Annu a Elzu.
Šašo Jaro jednoducho vie, ako odohrať zábavné a jedinečné vystúpenia.

Hodnotenia zákazníkovSkvelý profesionál. Nie je čo vytknúť. Ďakujeme pekne!
/Iveta S./ Plášťovce, 3.6.2024


Lepšie som sa nemohla rozhodnúť ako pre Šaša Jara, bol na oslave mojej dcéry na šieste narodeniny a bol vynikajúci, mal všetko krásne pripravené, deti ho úplne "žrali" a aj my dospelí sme sa pobavili, určite odporúčam na akúkoľvek akciu pretože bude plná smiechu.
/Lucia Š./ Šenkvice, 13.4.2024


Šašo Jaro prišiel na náš maškarný ples. Doslova vtiahol do svojho diania všetky deti od najmenších 3 roky po najväčšie deti 6 rokov. Slová 6 ročného dievčatka: Mamííí ten Šašo bol veľmi priateľský jeho sa netreba báť, stále mu padal klobúk. Bolo to veľmi smiešne. V deň karnevalu sme mali v MŠ chlapčeka tigríka prvý krát (3 roky). Najprv plakal, keďže to bol jeho prvý deň, no po čase sa usmieval a užíval si predstavenie Šaša Jara. Jeho spomienka na prvý deň v MŠ bude jedinečná aj vďaka Šašovi Jarovi. A ešte spomeniem, že sme dvojjazyčná MŠ a Šašo Jaro sa hravo vynašiel aj v tejto situácii. Ďakujeme.
/Lenka T./ Nesvady, 12.2.2024


Šašo Jaro najväčšia spokojnosť. Určite nebol u nás naposledy. Jeho prístup k deťom bol obdivuhodný, vynašiel sa v každej situácii. Zaujal nielen deti ale aj dospelých. Jeho rekvizity boli nápadité a veselé. Tešíme sa nabudúce.
/Edita - MŠ Bodvianska/ Bratislava, 6.2.2024


Šašo Jaro navštívil našu MŠ po prvykrát a určite nie naposledy. Od prvej chvíle deti vtiahol do svojho fantazíjneho sveta a tie doslova hltali každé jeho slovo či gesto. Deti boli počas programu veselé, spontánne, aktívne, ale aj plné očakávania a napätia. Šašo Jaro zaujal nielen deti, ale aj nás, dospelých. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
/Michaela V./ Bratislava, 7.2.2024


Šašo Jaro nám perfektne spríjemnil karnevalové dopoludnie. Deti veľmi zaujal ,boli pri ňom veľmi aktívne, vtiahol ich do kúzelného sveta. Najväčšia spokojnosť a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Dospelý ocenili jeho profesionálny prístup k deťom. Na vystúpenie používa jedinečné rekvizity, ktoré sa deťom páčia.
/Martin M./ Svätý Jur, 27.1.2024


Šaša Jara môžeme len a len odpručiť. Deti sa s ním náramne zabávali a my dospelí spolu s nimi. Deň po oslave sa dcérka pýtala kedy bude mať opäť narodeniny, lebo by chcela, aby prišiel Šašo Jaro. Ešte raz ďakujeme za skvelý zážitok a úžasnú zábavu pre nás všetkých. Pozdravujeme.
/veronika D./ Kralova pri Senci, 9.12.2023


Šašo Jaro - super voľba. Bol veľmi interaktívny a kreatívny pri vystúpení. Deti sa veľmi nasmiali a bavili až do konca. Rozdával odmeny a robil zvieratká z balónikov. Veľmi oceňujem plynulý prechod z programu do gratulácie detí a krájania torty. Šašo sa neviazal striktne na čas, ktorý bol na vystúpenie stanovený a nebol problém, že sa to celé natiahlo. Všetko hlavne k spokojnosti tých najmenších. Takže odporúčam všetkými desiatimi aj na menšie narodeninové oslavy v bytových domoch.
/Silvia K./ Bratislava, 26.10.2023


Perfektné vystúpenie! Deti boli nadšené, neskutočne sa bavili počas celého vystúpenia. Šašo Jaro má láskavý prístup, s deťmi počas vystúpenia neustále komunikuje a do programu ich aktívne zapája. Vystúpenie je vtipné, premyslené, úžasné prepojenie vtipných scénok s kúzlami, ušité na mieru pre konkrétnu vekovú kategóriu. U nás to bolo o to náročnejšie, že boli prítomné deti od 6 do 8 rokov, napriek tomu to Šašo Jaro zvládol bravúrne a bavili sa všetci bez rozdielu veku, vrátane rodičov. Nenápadné drobné vsuvky vo vystúpení určené skôr pre rodičov ako deti sú skvelým doplnkom.
Oslávenec odkazuje: Si veľmi super! Zaslúžiš si 5 hviezdičiek!
Ďakujeme ešte raz!
/Dada D./ Bratislava, 29.10.2023


Deti sa celý čas rehotali, Šašo bol perfektný. Určite budeme volať znova a odporúčať ostatným.
/Violeta H./ Trnava, 28.10.2023


Perfektné vystúpenie. Šašo si ihneď získal všetky deti, a tie ho doslova hltali od začiatku až do konca. Všetci boli nadšení. Moc ďakujeme, syn si narodeniny veľmi užil aj vďaka nemu a nabudúce ho určite zavoláme znova.
/Lenka O./ 5.8.2023


Šašo Jaro vystupoval v našej obci Zbehy na MDD. Predviedol úžasné vystúpenie nielen pre deti ale aj pre dospelých. Odporúčam ho všetkými desiatimi! Deti vtiahol do deja, vzal ich na pódium, pobehoval medzi nimi. Po skončení predstavenia im modeloval balóny a vykúzlil z nich naozaj hocičo. Milo nás prekvapil tým, že sme ho mali zaplateného na 2 hodiny, no on napriek tomu zostal takmer do konca podujatia a venoval sa deťom a to bez nároku na ďalší honorár. Ďakujeme!
/Danica H./ Zbehy, 8.7.2023


Dobrý deň, chceme sa ako obec Borinka, poďakovať za krásne vystúpenie a skvelý prístup, šaša Jara si objednávame každý rok, vždy má čo nové ponúknuť a vždy vie prekvapiť a hlavne zabaviť. Bolo to úžasné vystúpenie ozaj skvelý zážitok.
Ďakujeme.
/Lenka K./ Borinka, 17.6.2023


Šašo Jaro bol super, všetci sme sa dobre zabavili a páčilo sa mi že si sadol aj ku stolom a zabával hostí aj tam /našťastie mal viac času ako bolo plánovane/. Odporúčam a ešte raz ďakujeme.
/Pavol K./ Gajary,10.6.2023


Super program, deti sa veľmi bavili.
/Zuzana B./ Veľká Paka, 3.6.2023


Ďakujeme šašovi Jarovi za skvelé vystúpenie na dcérkinej narodeninovej oslave. Spravil super atmosféru, dievčatá boli nadšené. Oceňujem jeho prístup k deťom i dospelým, ktorým vytvára príjemnú a uvoľnenú atmosféru.
/Alexandra M./ Bratislava, 30.4.2023


Deti si naplno užili karnevalový deň, program bol zábavný, oceňujeme prístup šaša Jara k deťom aj mimo predstavenia. Získal si aj tých najmenších.
Čachtice, 7.2.2023


Vystúpenie Šaša Jara bolo pre našu dcérku prekvapenie v rámci jej narodeninovej oslavy. Šašo Jaro si získal všetkých (a to nie len deti, ale aj dospelých) už od prvého mementu. Program bol skvelý, dcérka a hostia sa výborne zabavili. Za nás maximálna spokojnosť. Môžeme len odporúčať... Aby som nezabudol, určite budeme volať Šaša Jara aj o rok a boli sme spokojný aj s cenou. Ďakujeme
/Daniel D./ Stupava, 6.8.2022


Zábavný, interaktívny program pre deti. Šašo Jaro bol akčný aj po oficiálnom programe, modeloval deťom z balónov a vtipne to komentoval. Veľká spokojnosť s jeho prítomnosťou na našom podujatí.
/Milan K./ Paňa, 16.7.2022


Parádne predstavenie, deti sa nevedeli dosmiať.
/Dana A./ Šurany, 10.6.2022


S vystúpením sme boli veľmi spokojní, deti mali úžasný zážitok, určite sa tešíme na ďalšie stretnutie a vystúpenie.
/Martin M./ Svätý Jur, 12.6.2022


/Andrej S./ Bratislava, 7.5.2022


Super program, úžasná práca s deťmi, deti aj dospelí boli maximálne spokojní, Ešte raz veľká vďaka.
/Stana K./ Rovinka, 30.4.2022


Veľmi sme sa zabavili veľkí, malí proste všetci... Veľmi veľká zábava.
/Marian F./ Piešťany, 12.3.2022


Sme neskutočne šťastní, že bol u nás, veľmi krásne, profesionálne, premyslené, nápadité s parádnymi scénkami, deti sa až triasli tak boli motivované. Proste naše deti, ale aj my učiteľky sme si to neskutočne užili a patrí mu veľká vďaka. Ako povedal jeden chlapček - bol to najšťastnejší deň môjho života.
MŠ Tupá, 24.2.2022


/Milada N./ Trnava, 13.2.2022


Super zábava a super program.
/Mustafa A.K./ Malinovo, 17.11.2021


Deti sa výborne bavili. Šašo Jaro bol profesionálny a skvele pripravený na šou. Ďakujeme.
/Eva V./ Senec, 18.10.2021


Super vystúpenie nad naše očakávanie, deti sa bavili tak, že prestali vnímať okolitý svet a to od prvej do poslednej minúty. Zabávali sme sa ale všetci, nielen deti, mnohí konštatovali, že nepamätajú na čom by sa naposledy tak dobre zabavili. Super, super super a hlavne srdečná vďaka. Všetkým doporučujeme pozvať ho na akciu.
/Marta M./ Píla, 28.8.2021


/Simona K./ Drietoma, 29.8.2021


Šaša Jara môžem len doporučiť, perfektné vystúpenie bavili sme sa nielen deti ale aj dospelý.
/Barbora K./ Senec, 10.7.2021


Maximálna spokojnosť.
/Martin R./ Kaplná, 3.7.2021


Detičky boli nadšené z programu, a zabavili sa i dospeláci. Ešte týždeň po vystúpení básnia o šašovi Jarovi. Po prezlečení do kostýmu, je p. Jarko ako "iná osoba," ktorá prinesie do miestnosti dokonalé a veľmi profesionálne vystúpenie s citom pre vek detí. Deťom, ale i nám dospelým po dlhej dobe vyčaril nefalšovaný úsmev na perách a budeme sa tešiť na ďalšie vystúpenie.
/Katarina H./ Bratislava, 30.5.2021


Šaša Jara sme mali na detskej oslave a bol neskutočný, všetkých či už deti alebo dospelých jeho vystúpenie pohltilo a neskutočne sme sa zabávali, musím povedať že si ani nepamätám keď sme sa naposledy tak nasmiali a aj po jeho odchode sme ešte žili tou atmosférou ktorú u nás zanechal. Odporúčam a bez debaty si už neviem ani oslavu bez neho predstaviť.
/Jana N./ Bratislava, 30.5.2021


Výborné šašovské predstavenie, deti sa z chuti zasmiali. Odporúčam aj naďalej spoluprácu.
/Anetta M./ Bratislava, 1.6.2021


Veľmi zábavný program. Deti aj učiteľky sa perfektne bavili. Do programu boli zapojené aj deti, čo je veľmi dôležité a oceňujeme to. Zábava bola od začiatku až do konca. Tešíme sa na spoluprácu aj pri ďalších akciách.
/Dana J./ Holíč, 27.2.2020


Vynikajúca zábava prispôsobená deťom v rozličnom veku, zabavili sa deti, aj pani učiteľky.
/Zdenka V./ Bratislava, 25.2.2019


Šašo Jaro bol super spestrením nášho škôlkarskeho karnevalu. Vedel si zorganizovať deti, výborne sme sa s ním zabavili..Vidno, že je profík vo svojom obore. Bol jednoducho ÚŽASNÝ! Tešíme sa už na ďalšiu spoločnú akciu!
/Dagmar Š./ Láb, 14.2.2020


Vystúpenie bolo neskutočné, ďakujeme. Zabavili sa skvele nielen deti, ale pani učiteľky. Dúfame, že sa čoskoro uvidíme. Vďaka od MŠ - Óvoda, Komarovská.
/Jana V./ Bratislava, 11.2.2020


Vystúpenie bolo opäť perfektné. Skvelý program, zábava, deti si to veľmi užili. Hodnotíme ako perfektné a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
/Viera G./ Hurbanovo, 9.2.2020


/Ivana B./ Horné Janíky, 2.2.2020


Výborné predstavenie, prístup k deťom je profesionálny a s citom. Akčné striedanie podnetov plné farieb a prekvapení vzbudzovalo u detí záujem a udržiavalo ich pozornosť. Do predstavenia bolo zahrnuté aj bábkoherecstvo čo obohatilo rôznorodé podnety o konkrétny príbeh. Jara šaša vrelo odporúčam na každú príležitosť keď potrebujete deťom zabezpečiť dobrú zábavu a smiech.
/Lydka L./ Bratislava, 11.1.2020


So šašom Jarom máme už 2. výbornú skúsenosť. Zabavil a dostal "do varu" divákov všetkých vekových kategórií vrátane rodičov, ktorí pobavene sledovali svoje ratolesti a šašove vtípky. Okrem samotného vystúpenia hodnotím výborne aj komunikáciu pred vystúpením - tak so šašom ako aj s jeho manažérkou. A v neposlednom rade - ako moja dcérka uvažovala: "Ten šašo má svoj naozajstný hlas taký šašovský alebo on stále hrá šaša?" - šašo Jaro je SKUTOČNÝ ŠAŠO! Od 1. momentu, ako sa ukázal v sále a pripravoval si "nenápadne" rekvizity, vystupoval ako šašo. A takisto ostal po svojom vystúpení s deťmi ešte tancovať a zabávať ich nad rámec "kšeftu". Aj to sa deťom veľmi rátalo. Ďakujeme!
/Monika Š./ Trnava, 11.1.2020


Určite odporúčam! Deti sa perfektne zabavili. Ďakujeme.
/Silvia B./ Bratislava, 10.1.2020


/Michal M./ Borinka, 21.12.2019


Šašo Jaro bol parádny... deti sa veľmi tešili a ďalšie narodky ho chcú mať zase.. nielen deti ale aj dospelých vie zabaviť-vrelo odporúčam!!!
/Dominika T./ Bratislava, 15.12.2019


Šašo Jaro je TOP. Silno odporúčam. Ma široké portfólio vystúpení. Vie zabaviť aj dospelých.
/Micahl Č./ Bratislava, 9.12.2019


Šašo Jaro, bol vynikajúci. Deti sa perfektne bavili. Ďakujeme
/Tatiana M./ Bratislava, 7.12.2019


Šašo Jaro zabavil nielen deti rôznych vekových kategórií ale aj ich rodičov. Bol super.
/Robert Z./ Modra, 30.11.2019


Šašo Jaro nám zachránil celú oslavu nášho syna. Deti sa perfektne bavili, nehovorím o dospelých. Je profesionálny, dochvíľny, cenovo dostupný a neopakovateľný. Syn si na budúce narodeniny želá len šaša Jara! Ďakujem a odporúčam všetkým!!!


/Magdaléna V./ Bratislava, 16.11.2019


Šašo Jaro bol super. Mali sme ho už druhý krát na detskej oslave a vždy mal nový zábavný program. Deti si to neuveriteľne užili a tešia sa opäť na budúci rok. Šaša Jara odporúčame na 100 percent.
/Ivana P./ Bratislava, 17.11.2019


Deti boli úplne vo vytržení, vrelo odporúčame.
/Martina S./ Bratislava, 20.10.2019


So šašom Jarom sme boli veľmi spokojní. Urobil zábavu pre deti aj pre dospelých. Výborný program spravil všetkým. Za nás veľká spokojnosť a určite Saša Jara odporúčame na detské oslavy.
/Pavol B./ Košecké Podhradie, 5.10.2019


Šašo Jaro vystupoval na našej veľkej obecnej akcii, kde sme ho prizvali aj kvôli dobrým skúsenostiam a referenciám z iných vystúpení. Musím povedať, že jeho vystúpenie predčilo naše očakávania, nebavili sa iba deti ale aj ich rodičia. Bolo to jedno z najlepších interaktívnych vystúpení pre deti, aké sme v obci mali a vrelo Šaša Jara odporúčam. Je to proste slovenská "šašovská" jednotka.
/Roman B./ Nová Dedinka, 28.9.2019


Šašo neskutočný, zabavil nielen deti, prefekt, odporúčam, určite ho volám aj na budúce, ďakujem.
/Andrea G./ Edelstal, 30.8.2019


Šašo je super, deti vo vytržení a veru aj dospelí.
/Patrícia K./ Malé Leváre, 17.8.2019


/Martina C./ Vršatecké Podhradie, 24.8.2019


Šašo Jaro bol perfektný deti boli z neho nadšené. Určite odporúčam!
/Jarmila D./ Bernolákovo, 22.8.2019


Šašo Jaro už do nášho domu vstúpil s neskutočnou dobrou energiou, kde prebiehala súkromná oslava piatich deti. Jaro bol vtipný, zábavný a deti boli z neho priam unesené! A to sme mali deti v rôznych vekových kategóriách od 1 roku po 10 ročne. Zabavili sa aj dospelí. Šašo Jaro urobil viacej vystúpení ako bolo na pláne, len aby uspokojil práve všetky deti. Dokonca urobil na konci aj scénku pre môjho dvoj ročného, ktorý do dnes naňho spomína a chce si pozerať fotky a videá z daného dňa. Šašo Jaro je veľký Pán, humorista a práca ho naozaj baví. Priniesol so sebou veľa zaujímavých atrakcií a samozrejme nechýbali ani sladkosti a ručne urobený balónik v rôznych témach pre každé dieťatko. Určite odporúčam! Ďakujeme za super program! Najkrajšia časť dňa z celej oslavy.
/Daniela S./ Ilava, 3.8.2019


Šaša Jara sme mali doma na detskej oslave, bolo to úžasné vystúpenie, deti si vie získať ihneď nielen vtipnými hláškami, ale aj láskavým správaním. Šašo Jaro to má proste v srdci. Určite odporúčam, smiali sme sa všetci!
/Katarína L./ Bernolákovo, 23.7.2019


/Beata B./ Bratislava, 6.7.2019


/Jana J./ Suchohrad, 6.7.2019


5!!! Perfektné boli sme veľmi spokojní vždy niečo nové a zábava deti úžasne. Proste odporúčame čo viac dodať!
/Patrik S./ Považská Bystrica, 7.7.2019


Šašo Jaro je profík v tom ako zabaviť deti ale aj dospelých.Ďakujeme za super program v ktorom zabavil aj detičky od 1 do 3 rokov v jasličkách. Šaša Jara odporúčam pre každú akciu kde sa chcete super zabaviť.
/Lukáš H./ Trnava, 27.6.2019


/Monika D./ Hamuliakovo, 22.6.2019


Super, zabavil nielen deti.. odporúčam
/Radoslav Š./ Kvetoslavov, 22.6.2019


Vystúpenie na profesionálnej úrovni. Deti sa bavili od začiatku až po koniec. Interaktívne vystúpenie. Zo strany účinkujúceho - včasný príchod, slušné jednanie, oboznámenie s programom. Odporúčam aj ďalším.
/Jana Ch./ Bratislava, 14.6.2019


Perfektný, nezabudnuteľný, deti šaleli... absolútne svetový chlap!
/Boris P./ Žilina, 4.6.2019


Šašo Jaro bol skvelý, vystúpenie s" kamarátom zajkom Dagom" sa deťom veľmi páčilo, od začiatku do konca vystúpenia sa výborne bavili, nasmiali. Deťom vytvoril úžasnú atmosféru, keď sa zapojil do diskotéky. U nás veľká spokojnosť, ďakujeme!
/Mirka B./ MŠ Rešetkova, 30.5.2019


/Helena J./ Suchohrad, 8.6.2019


/Peter Q./ Bernolákovo, 8.6.2019


/p. Kurajová/ Bratislava, 2.6.2019


Šašo Jaro bol perfektný! Super prístup k deťom, všetci sme sa výborne zasmiali, vôbec neriešil čas za čo mu patrí veľký obdiv a vďaka. Určite odporúčame a tešíme sa aj nabudúce...
/Nika M./ Nové Mesto nad Váhom, 11.5.2019


Pekný deň naša prvá skúsenosti so šašom vôbec a sme nesmierne radi, že sme mali tu česť spoznať šaša Jara.
/Zuzana F./ Trenčín, 9.5.2019


Ďakujeme ShowPortalu že tak rýchlo reagoval a poskytli nám šaša Jara, deti a aj dospelý sa zabavili. Dokonca si pre detičky pripravil aj sladké prekvapenie. Veľmi veľká spokojnosť a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu - odporúčam a dávam viac než 5 hviezdičiek.
/Katarína S./ Bratislava, 30.4.2019


Super prístup k malým deťom, veľmi rýchlo si ich vie ziskať, bohatý program + rekvizity parádne. Deti ho jednoducho žrali a dávame 10 z 10. Ďakujeme ešte raz a dúfam že aj nabudúce... zábava zaručená.
/Ria s rodinou/ Veľké Leváre, 28.4.2019


Šašo Jaro bol vynikajúci. Už dávno sme sa tak nezasmiali a nie len deti, ale aj dospelí. jeho rekvizity boli originálne na profesionálnej úrovni tak ako aj celé vystúpenie. Ďakujeme za príjemne strávený čas so Šašom Jarom. Tešíme sa aj na budúce.
/Oľga F./ Vinosady, 17.4.2019


Ďakujem a aj v mene detí, šašo Jaro bol perfektný, má výborný prístup k deťom, všetkých zatiahol do deja. Bavili sa aj dospelí, decibeli smiechu boli na maximum. Perfektný program, je to profesionál ktorý má rád deti. Všetkým vrelo odporúčam!!! Super veselý pozitívny človek. Ďakujem.
/Sisa H./ Dubová, 6.4.2019


Dnešnej atletickej olympiády, na ktorej sa zúčastnili deti materských škôl a žiaci 1. - 4. ročníka sme mohli privítať šaša Jara. Išiel na 150 % a deti interaktívne vtiahol do deja. Zaujal ich hneď na začiatku, keď mu zdanlivo náhodne padal klobúčik a deti sa spontánne rozosmiali. Môžem povedať, že taký smiech, hluk a piskot sme v našej telocvični ešte nezažili. Odporúčam kúpiť tampóny do uší... Ďakujeme krásne.
/Beáta B./ Šahy, 2.4.2019


Bol naozaj skvelý, decká úplne strhol a bavili sa aj dospelí. Určite budem odporúčať všetkým známym. Super! 10 bodov z 10.
/Róbert Ž./ Bratislava, 28.3.2019


Bolo super, veľká spokojnosť, deti boli nadšené!
Ždiar, 17.3.2019


Ďakujeme Šašovi Jarovi za veľmi pekné vystúpenie. Bol obohatením nášho plesu pre rodiny s deťmi 9.2.2019, ktorý sme organizovali už ôsmy rok. Predstavenie bolo interaktívne, Šašo Jaro vtiahol deti do deja a tie sa zabávali, vykrikovali a smiali počas celej doby vystúpenia.
Tiež veľmi oceňujeme úroveň spolupráce, príjemný prístup a záujem prispôsobiť sa individuálnym potrebám zákazníka. Bolo cítiť, že Šašovi Jarovi robí radosť, robiť deťom radosť.
/Zuzana H./ Hrnčiarovce, 9.2.2019


Ďakujeme šašovi Jarovi za veselý, spontánny program. Deti sa výborne bavili. Veľmi oceňujem ľudský prístup šaša a veľkú vôľu urobiť radosť každému drobcovi osobne.
/Zuzana M./ Bratislava, 5.3.2019


Šašo Jaro bol skvelou súčasťou narodeninovej oslavy. Deti boli nadšené, očarené a maximálne vysmiate. Výborne zabavil aj dospelých. Ďakujeme šašovi za profesionálne a neskutočne pozitívne vystúpenie. /Romi R./ Bratislava, 17.2.2019


Úžasný, perfektný, absolútne TOP! V porovnaní s ostatnými je to špička! Nezaujíma ho, či prekročil dohodnutý čas vystúpenia, s deťmi pracoval bez prestávky, je to človek, ktorý miluje svoju prácu a je profík. Deti a aj rodičia si neskutočne užívali jeho vystúpenie na našom veľkom tradičnom karnevale 2019 v Hurbanove. Deti a rodičia ho chcú aj na ďalšie podujatie CVČ.
/Viera G./ Hurbanovo, 3.2.2019


Ďakujeme za úžasný karneval, Šašo Jaro bol super, deti mali radosť..dobré nápady, maximálna spokojnosť, vrelo odporúčame.
/Zuzana N./ Bratislava, 31.1.2019


Veľmi pekné vystúpenie počas novoročných osláv, z našej strany maximálna spokojnosť.
Vrelo odporúčame.
/Klaudia T./ Holíč, 1.1.2019


Paráda! Bol úžasný, proste človek na správnom mieste s veľkým srdcom. Dcérka sa ešte večer smiala na zajačikovi ktorý neposlúchal. Už teraz sa tešíme na ďalšie akcie s ním. A zo srdca mu ďakujeme že nám dal kúsok zo seba.
/Lili, Peťo a Veronika V./ Leopoldov, 22.12.2018


Ďakujeme za supeeeer vystúpenie, ktoré nám Šaso Jaro pripravil pre detičky zo SMŠ Perinkovo. Mali sme vianočný večierok pre rodičov a detičky a Šašo Jaro sa naplno venoval detičkám, čo sa im veľmi páčilo. Smiech bolo u nás počuť ešte dlho do večera (a to Šaso Jaro u nás nadsluhoval). Pre nás bolo dôležité, aby boli deti šťastné, aby sa zabávali a aby sa nasmiali dosýta. A to sa aj stalo. Ďakujeme.
/Júlia K. - SMŠ a detské jasle Perinkovo/ Chrenovec - Brusno, 14.12.2018


Bolo to úžasné vystúpenie detičky si to veľmi užili a zabávali sa. Určite odporúčam, bola to show aj pre nás dospelákov.
/Andrea C./ Malinovo, 21.12.2018


Skvelé vystúpenie na podujatí pod názvom "Rozlúčka s letom", opakovane sme si ho pozvali aj na Vianočné trhy v Šali Veči, výborne zabával nielen deti ale aj dospelých.
Vo svojej scénke použil krásne rekvizity, ktoré umocnili nielen humor ale aj veľmi dobrú náladu a celkovú atmosféru na podujatí, nemá problém pri technických problémoch aj zaimprovizovať, čím organizátorom značne pomôže. "Je to šašo so všetkou parádou." Vystúpenie šaša Jara vrelo odporúčam.
/Mária Š./ Šaľa, 6.12.2018


Predstavenie bolo výborné, deti nadšené, rodičia spokojní! Odporúčame.
/Andrea H./ Bratislava, 7.12.2018


Perfektný šašo Jaro, promptne a kreatívne sa vie vysporiadať so všetkými situáciami a zabaví aj rodičov, nie len detičky.
/p. Majtánová/ Bratislava, 18.11.2018


Úžasné vystúpenie. Šaša Jara odporúčam, tak perfektne sme sa nezabavili už dlho. Deti aj dospelí. Perfektné rekvizity, kúzla, proste profesionálne vystúpenie. Šašo Jaro - veľké ďakujem.
/Stano B./ Bratislava, 16.11.2018


Brilantné predstavenie, skvelá zábava, šťastné detičky! BRAVO ŠAŠO JARO!!!
/Linda M./ Bratislava, 17.11.2018


Dcérke sa veľmi páčilo a samozrejme aj pozvaným kamarátom. Stále spomínajú na kúzla, ktoré robil Šašo Jaro. Odporúčam si u neho objednať vystúpenie.
/Mária Š./ Bratislava, 13.10.2018


Šaša Jara odporúčame na 100%. Interaktívne predstavenie pre deti rôznych vekových kategórií, bavili sa deti i rodičia. V kufríku skrýva zaujímavé rekvizity a vyrába krásne balónové zvieratká.
/Lívia B./ Stará Turá, 10.10.2018


Šašo bol skvelý, detičky sa nasmiali a aj dospelí.
/Silvia V./ Jarovce, 22.9.2018


S vystúpením sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme Šošovi Jarovi, ktorý sa celý čas venoval deťom a vedel ich zaujať a zabaviť. Bez neho by táto akcia nebola taká výborná ako bola. Aj v upršanom počasí vedel vyčarovať na hrade veselú a pohodovú náladu. Ďakujeme. Hodnotíme ho známkou 5.
/Miloš G./ Čachtice, 1.9.2018


Bolo to úžasné vystúpenie, detičky boli veľmi spokojné.
/Juliana A./ Hrubý Šúr, 25.8.2018


/Alexandra A. - WINNERS GROUP/ Lehnice, 11.8.2018


Super predstavenie, určite odporúčam.
/Veronika L./ Boldog, 23.6.2018


Ďakujeme. Deťom sa to veľmi páčilo a aj nám dospelákom.
/Katarína T./ Senec, 1.6.2018


Šašo Jaro urobil skvelú zábavu nielen pre deti, ale pobavil aj dospelých. Deti ho ani nechceli nechať odísť. Celkovo sme boli mimoriadne spokojní. Oceňujem nielen jeho profesionálny prístup k deťom, ale aj jeho komunikáciu pri dohadovaní podujatia (telefonickom/osobnom).
/Eva M./ Kittsee, 27.5.2018


Šašo bol super, deti veľmi zabavil, všetkým sa páčilo a vedel zabaviť aj malé 2 ročné deti, rovnako ako 6 ročné, šaša zavoláme aj nabudúce.
/Katarína Z./ Ivánka pri Dunaji, 9.3.2018


Šašo Jaro bol neskutočný, strašne sme sa bavili, či deti, či dospelý. Budúci rok si ho určite opäť zavoláme.
/Jarmila G./ Jarovce, 24.2.2018


Šašo Jaro nám v detskom centre vytvoril počas karnevalu výbornú atmosféru, deti boli zaujaté po celý čas. Pobavil však aj dospelých. Je spontánny a bezprostredný. U nás mal úspech...
/p. Mihálova - CENTRUM FARBIČKY/ Malacky, 11.2.2018


Žiaci sa zabavili, ďakujeme za pomoc pri zorganizovaní peknej akcie. Odporúčame.
/p. Ďurkovská - ZŠ SOKOLÍKOVA/ Bratislava, 9.2.2018


Deti si karneval užili zábava so Šašom Jarom bola skvelá, vedel deti rozosmiať a svojimi scénkami zaujať.
/Jarmila D./ Rusovce, 8.2.2018


Šašo Jaro bol skvelý. Deti si ho maximálne užili na karnevale. Bolo predstavenie masiek na červenom koberci, hrá pre deti, bábkové predstavenie. Deti sa nasmiali, aj dospelí.
/Eva A./ Očkov, 3.2.2018


Výborný prístup k deťom - prevažne škôlkarského veku, ale aj k dospelým. Vedel zaujať a počas 3 hodín bol najväčší dav práve okolo neho. Šaša Jara sme pozvali na detskú vianočnú párty vo firme kvôli modelovaniu balónov, ale skončilo to tým, že učil deti napodobňovať zvieratká, atď.. oceňujeme spontánnosť, prístup k deťom - vidno, že ho práca s deťmi baví. Odporúčame ako hlavného zabávača, nie ako doplnkový program.
/Miroslava I./ Bratislava, 14.12.2017


Chceli by sme sa poďakovať za rýchly a veľmi milý prístup!
/Martina C./ Dunajská Streda, 4.11.2017


Perfektné predstavenie. Odporúčam
/Soňa T./ Senica, 1.10.2017


Vynikajúci šašo. Spravil perfektné predstavenie pre deti a aj pre dospelých, úsmev na tvári nechýbal nikomu. Čas strávený v spoločnosti šaša Jara ubehol ako voda a deti si ho užili naplno. Ak niekto hľadá zábavu pre deti určite neoľutuje, pretože nielen deti, ale aj dospeláci mali neskutočný zážitok z jeho zábavného programu. Vrelo odporúčam každému!!! Týmto sa chcem aj poďakovať, že obohatil svojou prítomnosťou oslavu nášho syna a napriek zlému počasiu sa všetci zabávali. Ešte raz Ďakujem.
/Oľga S./ Jatov, 19.8.2017


Priemerný vek detí bol 7 rokov a program si užívali. Po celý čas klaun dokázal udržať ich pozornosť. Deti sa tešili a smiali, bola to pre nich výborná zábava!
/Martina C./ Ivánka pri Dunaji, 15.7.2017


/Veronika H./ Senec, 29.6.2017