Cimbalová kapela Salon Orchestra
Cimbalová kapela Salon Orchestra
Cimbalová kapela Salon Orchestra
Cimbalová kapela Salon Orchestra
Cimbalová kapela Salon Orchestra
0 0 0

Cimbalová kapela Salon Orchestra

Bratislava Celá SR / ČR 4 - 5 SK / CZ / EN
hodnotení 2
6x overené

Info

Salon Orchestra je multižánrové cimbalová kapela v zložení husle, viola, cimbal, kontrabas, spev.  V repertoári máme svetoznáme skladby napr. od F. Sinatru, Beatles, E. Presleyho, Františka Krištofa Veselého, operety, cigánsku hudbu a ľudové pesničky z celého Slovenska a Česka. Našimi zákazníkmi sú nielen kvalitné hotely a reštaurácie, ale aj firmy, či jednotlivci (rodinné oslavy, svadby, plesy). Naším cieľom je priniesť kvalitnú živú hudbu tam, kam vždy patrila - naspäť k ľuďom do ich obľúbených podnikov a na spoločenské akcie.

Ponúkame kompletné svadobné balíky - cimbalová kapela, DJ, ozvučenie, čepcenie nevesty za výhodné ceny. Samozrejmosťou sú aj odobierky a živá hudba pri obrade a gratuláciách.

Referencie

Hotel Elizabeth****, Trenčín
Holiday Inn****, Bratislava
Chateau Appony ****, Oponice
Park Hotel Tartuf, Beladice
Art Hotel Kaštieľ, Tomášovo
Park Hotel, Trenčianske Teplice
Hotel Matyšák, Bratislava
Chateau Krakovany, Krakovany

Hodnotenia zákazníkovĎakujem kapele za ich príjemné spestrenie našej spoločenskej udalosti. Hodnotím ich veľmi pozitívne a určite naplnili takmer všetky moje očakávania. Hodnotím trojkou. Ak by som mal dať štvorku, tak by museli byť zladený vizuálne (napríklad oblečený v krojoch) a ak by som mal dať päťku, tak by museli hrať tak ako som ešte nikdy nikoho nepočul hrať. Preto je moje hodnotenie motivačné a odráža skutočnosť, že ešte stále je priestor sa niekam posunúť.
Hostia boli spokojní, atmosféra výborná a postlesk pre kapelu bol znakom spokojnosti.
Moc ďakujeme!
/Marek Z./ Beladice, 1.12.2018


/Magdaléna B./ Bratislava, 8.6.2018