Otto Weiter
Otto Weiter
Otto Weiter
Otto Weiter
Otto Weiter
Otto Weiter
Otto Weiter
Otto Weiter
Otto Weiter
0 0 0

Otto Weiter

Kuchyňa (okr. Malacky) Celá SR / ČR 2 - 5
hodnotení 2
3x overené

Info

Interpreti Otto Weiter je veľmi žiadaný nielen kvôli svojmu spevu ale aj pre jeho prístup k poslucháčom, profesionálne vedenie vystúpenia, hovorené slovo, a umenie roztlieskať a pobaviť.- ale najmä preto, že vie osloviť 5 generácií poslucháčov. Na jeho koncertoch sa spieva, tlieska a veľa poslucháčov sa dvíha zo stoličiek a dokonca tancuje.

Otto Weiter - spevák, producent, vydavateľ, režisér zábavných programov, ale predovšetkým dlhé roky “miláčik žien” a show-man.
Je známy a veľmi obľúbený najmä svojím úprimným prejavom a zmyslom pre humor u mladšej - strednej - ale aj staršej generácie.
Umelecké úspechy, stovky koncertov a televízne zábavné programy v ktorých vedel rozospievať a roztancovať tisícky divákov - je zbytočné pripomínať. 
Jeho temperament, príjemný hlas, kontakt z divákom, pohotovosť,  a predovšetkým zmysel pre situačný humor- behom pár minút zaplní radosťou a dobrou náladou javisko, ale najmä celé hľadisko…

Referencie

Väčšina mest a obcí na Slovensku aj v Česku.
ako hostia pre firmy: US Steel Košice, Žos Trnava a.s., ZŤS Dubnica nad Váhom, Matador Púchov, Aquel, Heiland, Presskam, Tower, J&R Inspire, Inergi, a veľa ďalších.

Hodnotenia zákazníkovPerfektné vystúpenie výborná zábava obrovská spokojnosť.
/Lenka D./ Vysoká pri Morave, 21.9.2019


Program bol výborný, hostia urobili veľkú zábavu, boli sme veľmi spokojní.
/Bibiana O./ Dolný Hričov, 20.7.2019