Ohňostroje Medveď
Ohňostroje Medveď
Ohňostroje Medveď
Ohňostroje Medveď
0 0 0

Ohňostroje Medveď

Celá SR / ČR 2 - 3
hodnotení 2
6x overené

Info

Sme blázni do pyrotechniky a super efektov. Nikdy nebudeme mať dosť výbuchov, svetiel, špeciálnych efektov a hlavne poriadnych kompaktov.

Ponúkame Vám ohňostroj ako komplexnú službu. To znamená, že vybavíme všetky povolenia, v spolupráci s Vami vyberieme najvhodnejšie miesto, pripravíme choreografiu, pripravíme a odstrieľame Váš ohňostroj, zabezpečíme upratanie miesta aj jeho bezpečnosť, postaráme sa o následnú administratívu. Vy si len poviete kedy a kde bude Váš ohňostroj, prípadne nám dáte Vaše ďalšie špeciálne požiadavky.

Referencie

Ďakujeme veľmi pekne za zabezpečenie ohňostroja pre nášho klienta, ktorý bol veľmi pekný. Najmä koniec očaril snáď každého. Tiež ocenujeme pozitívny a promptný prístup. Prajeme veľa šťastia pri ďalších ohňostrojoch a budeme sa tešiť na prípadnú budúcu spoluprácu.

Mgr. Laura Kirschnerová, Senior Event Manager, agentúra ACTION LAND


Firemný ohňostroj na Dunaji, Bratislava
Osobitná vďaka za nádherný ohňostroj, myslím, a dokonca to mám aj potvrdené od väčšiny účastníkov, že taký pekný ešte, vrátane mňa, nevideli. Takže naozaj profesionálka ako sa patrí.

Všetko najlepšie
Ing. Miloš BLANÁRIK
riaditeľ komunikácie


Ďakujem, bol som príjemne prekvapený, určite je tu možnosť ďalšej spolupráce, jeden detail možno – ohňostroj bol pekný, možno trochu rýchly, keby sa to isté dalo urobiť s tým že to strieľa kúsok pomalšie, bolo by to výborné.

S priateľským pozdravom
Boris Kochan
Riaditeľ/Director
GRANDHOTEL PRAHA****, Tatranská Lomnica


Veľmi pekne dakujeme za Vas ohnostroj. Aj vdaka nemu sme zazili jedno z najkrajsich privitani noveho roku v nasom penzione. Vsetci nasi hostia boli taki nadseni , ze si rovno objednali celi nas penzion aj na dalsi rok – samozrejme aj s Vasim ohnostrojom. Este raz dakujeme a tesime sa na dalsiu spolupracu.

Robert Raffaj
Penzion Biela voda
Velka Lomnica


Veľmi pekne Vám ďakujeme za nádherný svadobný ohňostroj na Kaskádach. Všetci svadobčania bez ohľadu na vek a pohlavie boli unesení. Som rád, že sme si vybrali práve Vašu spoločnosť na prekvapenie pre mladomanželov. Ďakujeme ešte raz a prajeme ešte mnoho úspechov.

svadobný otec, p. Belický


Chceli by sme vám s manželom ešte raz veľmi pekne poďakovať za úžasný ohňostroj. Bolo to krásne prekvapenie pre našu rodinu a všetkých hostí a perfektne podčiarklo jedinečnosť NÁŠHO dňa! Užili sme si ho do poslednej sekundy! Rovnako oceňujeme Váš milý prístup a ústretovosť ako aj vybavenie všetkých potrebných formalít.

manželia Hanusovci

Hodnotenia zákazníkovĎakujeme, ohňostroj bol nádherný, oceňujeme profesionálny prístup. Tešíme sa určite na ďalšiu spoluprácu. Ešte raz veľká vďaka.
/Mária Š. - OBECNÝ ÚRAD VODERADY/ Voderady, 31.12.2015


Ďakujem veľmi pekne, boli sme veľmi prekvapení. Ohňostroj bol naozaj veľkolepý a každému sa páčil.
/Martina R./ 21.6.2014