Najvyšší remeselníci
Najvyšší remeselníci
Najvyšší remeselníci
Najvyšší remeselníci
Najvyšší remeselníci
0 0 0

Najvyšší remeselníci

Banská Bystrica Celá SR / ČR 1 - 5
hodnotení 1
6x overené

Info

Najvyšší remeselníci prichádzajú zabaviť ľudí (ne)tradičným spôsobom. Kováč Michal s veľkým, osprostievacím kladivom, Kominár Šimon s kefou nielen na komíny a skrášľovacím klobúkom, Pekárka Žofka s najmodernejším mejkapom a ponukou najlepších koláčov, Hostinský Izák (Karczmar) s veľkou fľašou plnou zabudnutia a múdrosti. A napokon, najvyššia predstaviteľka najstaršieho remesla – Hérečka Magdaléna a jej malé chlpaté zvieratko Roky v najstaršom divadelnom predstavení ľudstva.

Pouličná chodúľová atrakcia zabaví naozaj široké publikum. Najvyšší remeselníci sú aktívni aj interaktívni! Veľmi radi prídu rozveseliť ľudí na jarmoky, remeselné trhy, historické akcie, hradné hry a slávnosti, dni mesta, ale aj na iné tematické akcie, plesy, exteriérové firemné eventy a pod.

Kto sú teda naši Najvyšší remeselníci?

Kováč Michal
Kováča Michala spoznáte na prvý pohľad. Nielen podľa jeho umastenej kováčskej zástery, ale hlavne kvôli jeho obrovskému osprostievaciemu kladivu. Každému príliš múdremu človeku rád “pomôže” a úderom do hlavy ho z tejto nepríjemnej choroby vylieči…

Kominár Šimon
Kominárske remeslo na Slovensku pomaly vymiera a kominár Šimon márne hľadá komín, ktorý by mohol vykefovať. Počas dlhých chvíľ ničnerobenia sa preto zabáva so svojím placatým skrášľovacím klobúkom, ktorý občas zadymí, občas zaiskrí, zahorí, alebo aj vybuchne!

Hérečka Magda
Čo by to bola za partia remeselníkov, keby medzi nimi nebolo zastúpené to najstaršie a najpoctivejšie remeslo na svete. Naša Hérečka poteší nielen oči všetkých pánov, ale so svojím živým veselým zvieratkom určite pobaví aj deti tak, že si máloktoré z nich bude myslieť, že v skutočnosti ide o bábku.

Pekárka Žofka
Roztržitá pekárka občas zabudne na svoje koláče v trúbe. Je dosť možné, že aj v tejto chvíli šľahajú z jej pece plamene a dym… Ak by sa jej teda náhodou nepodarilo ponúknuť Vás koláčikom, jej špeciálny múčny make-up určite poteší každú dámu. Žofka dochutí, osolí či osladí Váš deň!

Hostinský Karczmar
Hostinský Izak Karczmar pochádza z poľsko-slovenského pohraničia. Zo svojej bezodnej fľaše rád, a niekedy aj zadarmo, rozlieva okoloidúcim povzbudzujúce čarovné nápoje zabudnutia a šťastia. A ak nie im, tak často aspoň sebe… Na zdravie!


Technické info:

Klient si môže vybrať akýkoľvek počet Najvyšších remeselníkov, kombinácie odporúčame s nami prekonzultovať.
Výstup je možné rozdeliť do viacerých v priebehu dňa.
Nie je možné realizovať v daždi, na klzkej podlahe, v blate a pod.
V prípade interiérového výstupu min. výška stropu 3m.

Hodnotenia zákazníkov/Ada Š./ Trnava, 10.12.2016