Modelovanie balónov - balónová show
Modelovanie balónov - balónová show
Modelovanie balónov - balónová show
Modelovanie balónov - balónová show
Modelovanie balónov - balónová show
0 0 0

Modelovanie balónov - balónová show

Bratislava Celá SR / ČR 1 - 4
hodnotení 4
top ponuka 12x overené

Info

Modelovanie postavičiek a zvieratiek z balónov. Balónová show je obľúbená atrakcia pre deti, z balónika sa môže stať pes, zajac, medveď, meč... Nepredvádza sa na javisku, ale ako sprievodná animácia pre deti.

Referencie

Viac ako 300 vystúpení ročne! Z firemných klientov vyberáme - Allianz, AT&T, Avon, Coca Cola, ČSOB, DELL, Heineken, Hilton, Kempinski, ING, Mercedes-Benz, Michelin, Orange, Samsung, Sanofi-Aventis, Shell, Siemens, Slovnaft, Tatra banka, TV JOJ, TV Markíza, US Steel a stovky ďalších firiem a organizácií...

Hodnotenia zákazníkovPrajem dobrý deň! Balónovú show sme na našom tradičnom už 26. ročníku plesu mali prvý krát. Hostia boli nadšení. p. Marek pre hostí mal pripravenú súťaž, vtipnou formou komunikoval s hosťami, zastavil sa pri každom stole a vyrábal balóny podľa želania hostí... ďakujem p. Marekovi aj Vám za sprostredkovanie účinkujúceho a odporúčam "balónovú show" ako výborné spestrenie kultúrno-spoločenských podujatí.
/p. Pastírová/ Ložín, 10.2.2018


Ďakujeme za spríjemnenie našej akcie. Detičky sa tešili z balónikových zvieratiek, ktoré v priebehu niekoľkých sekúnd pre nich "balónový kúzelník" podľa ich želania vytvoril a nás tešil jeho veľmi priateľský prístup k deťom ako aj k všetkým zúčastneným. Odporúčame na akúkoľvek akciu!!!
/Andrea J. - GEBERIT/ Bratislava, 11.9.2016


Odporúčam každému, deti sa veľmi tešili, pán bol veľmi milý a kreatívny!
/Andrea K. - GREEN POINT/ 5.9.2015


Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za minulotýždňové vystúpenie na dcérinej oslave v škôlke na Drotárskej. Vystúpenie malo VEĽMI VEĽMI VEĽMI pozitívny ohlas u detí aj učiteliek.
/Katarína B./