malinyJAM
malinyJAM
malinyJAM
malinyJAM
malinyJAM
0 0 0

malinyJAM

Hrnčiarovce nad Parnou (okr. Trnava) Celá SR / ČR 2 - 4 SK
hodnotení 2
top ponuka 5x overené

Info

Sme hudobno filmárska skupina ľudí a voláme sa malinyJAM. Robíme hudbu a veselé koncerty pre deti. Spolupracujeme s TV JOJ a s TVLALA a naše videoklipy a našu hudbu môžete vidieť a počuť na TV JOJKO. Vyšlo nám CD a DVD, na ktorých sme spolupracovali s českým hercom MIROSLAVOM DONUTILOM a s Paulínkou Ištvancovou.
Na našom druhom CD “maliny sú najvác” si zahosťovali Vica Kerekes, Paulína Ištvancová, Martin Madej, Marián Labuda, Jimi Cimbala s parádnym gitarovým sólom, kamošky Mici a Mňau a Róbert Roth.
So skvelou Luckou Vondráčkovou, ktorá si zahrala aj v našom seriáli malinyJAMológia, sme si zaspievali aj spoločnú pesničku “Dnes bude hezky”
Tešíme sa na vás na koncertoch. #malinysunajvac

Hodnotenia zákazníkovVystúpenie bolo super, deti sa zabavili. Vrelo odporúčam.
/Romana Z./, Moravský Sv. Ján 3.6.2022


Úžasný koncert, deti zapájajú tancom, spevom, vidieť a cítiť, že to robia zo srdca, z lásky k deťom. Mali sme už rôznych interpretov, nacvičený program spraví každý super, ale predtým aj potom cítiť už len profesionálny odstup a niektorým sa už ani nechce vystupovať, stačia im pozretia na youtube. Maliny Jam vystupovať chcú a majú z detí a z koncertov s nimi veľkú radosť. Vrelo odporúčam.
/Táňa F./ Bratislava, 14.10.2021