Kúzelník Wolf - Show pre deti
Kúzelník Wolf - Show pre deti
Kúzelník Wolf - Show pre deti
Kúzelník Wolf - Show pre deti
Kúzelník Wolf - Show pre deti
0 0 0

Kúzelník Wolf - Show pre deti

Spišská Nová Ves Celá SR / ČR 1
hodnotení 4
10x overené

Info

Kúzelník Wolf je profesionálny zabávač. V roku 2007 bol televíznou anketou ocenený ako najobľúbenejší učiteľ Slovenska. V súčasnosti je tvorcom zábavných programov a vystúpení. Jeho kúzelnícka „Family show“ ponúka širokú škálu zábavy a humoru nielen pre deti. Navyše, jednotlivé programy a štýl humoru sa prispôsobujú veku väčšinového diváka priamo na mieste.
Program je možné predĺžiť a obohatiť ho o nasledujúce moduly:

• Minidisco – originálne pásmo tancov pre deti, v ktorom sa môže ktokoľvek naučiť tancovať na výber top hitov z celého sveta

Referencie

UPC, USS, GENERALI Slovensko, Continental, at&t, EUROVEA, Allianz, VSE, Seat, Au-park, sieť ZOC Max, Orange, TESCO, OC Dubeň, Centro Nitra, Mcdonalds, Polus City Center, Teko, kika, Stop shop, Molex, CISCO, Embraco, Vetpoint a mnoho ďalších.

Hodnotenia zákazníkovDeti boli nadšené a veľmi sa im to páčilo. Ďakujeme.
/Daniela K./ 14.2.2015


Vyslovujem spokojnosť s vystúpením ako deťom aj dospelým sa to veľmi páčilo a zabavili sme sa všetci.
/Helena Z. - OBEC HRNČIARSKA VES/ 23.8.2014


Perfektné je to výstižné! Deti mu doslova zobali z ruky. Vtipný, adresný, situačný humor. Výborné vystúpenie nielen pre detské akcie ale aj akcie rodinného typu! Dobrá voľba.
/Petra T. - GESKER/ 7.6.2014


Pán Wolf bol fantastický, pobavil malých aj veľkých, jeho vystúpenie bolo pre všetkých veľkým zážitkom. Ešte raz srdečne ďakujeme!!!
/Eva G.H./ 9.11.2013