Kúzelník Tristan
Kúzelník Tristan
Kúzelník Tristan
Kúzelník Tristan
0 0 0

Kúzelník Tristan

Nitra Celá SR / ČR 1 SK / CZ
hodnotení 3
6x overené

Info

“Kúzelník Tristan má jeden veľký problém. Keď po obrovskej búrke spadol do klobúka zabudol v ňom všetky svoje čarovné schopnosti a od vtedy si nevie spomenúť ani na jediné kúzlo. Čo je však zvláštne, nezabudol čarovné pravidlá. Môže sa z neho stať opäť skutočný kúzelník? Verí že mu v tom pomôžete práve vy! Ak ho naučíte všetky zaklínadlá a tajomstvá kúzelníckeho sveta, odmení vás balónikom, ktorý spoločne premeníte na neobyčajné zvieratká.”

Interaktívne a moderné kúzelnícke predstavenie, ktorého koncept je založený na trendoch zahraničných animačných škôl. Tento druh umeleckej produkcie zohľadňuje schopnosti a pozornosť detského diváka, preto je vždy temporytmus a dramaturgia individuálne prispôsobená skupinke detí, ktorým je produkcia určená. Predstavenie je plné humorných situácií, ktoré vytvárajú samotné detičky.

Mám dlhoročné skúsenosti so zábavou pre deti, a tak mi môžete veriť, že aj to najmenej smelé dieťa dostane chuť sa s nami zabaviť a stane sa z neho skutočný kúzelník.

/Práci s deťmi sa venujem už viac než desať rokov. Ako detský zabávač a animátor som vytvoril sériu detských programov, či už ako herec, kúzelník, moderátor, alebo DJ.
Po ukončení štúdia hudobno-dramatického umenia na konzervatóriu som pracoval ako pedagóg v ZUŠ a neskôr, 5 rokov ako herec v detskom bábkovom divadle.
V súčasnosti som riaditeľom Mediálnej a kultúrnej spoločnosti Topoľčany a zároveň pôsobím ako pedagóg na Súkromnom konzervatóriu Dezidera Kardoša v Topoľčanoch, kde vyučujem predmet moderovanie a práca pred kamerou a mikrofónom./

Hodnotenia zákazníkovBoli sme nadmieru spokojní. Kúzelník bol perfektný a deti skvelo zabával. Boli z jeho predstavenia priam nadšené. Vrelo odporúča...
/Petra K./ Kukučínov, 20.5.2023


Skvelé vystúpenie, môžem len odporúčať. Veľmi zaujímavé, vtipné vystúpenie pre deti (aj dopelí sa zabavili).
/Macka L./ Vígľaš, 3.9.2022


/Pavol Z./ Veľké Zálužie, 7.5.2022