Kúzelník Ivan
Kúzelník Ivan
Kúzelník Ivan
Kúzelník Ivan
Kúzelník Ivan
0 0 0

Kúzelník Ivan

Bratislava Celá SR / ČR 1
hodnotení 59
344x overené

Info

Kúzelník Ivan ponúka profesionálne kúzelnícke vystúpenie s vynikajúcimi referenciami, považované za jedno z najlepších detských predstavení na Slovensku. Hľadáte zábavu pre deti, či dospelých? Žiadny problém! Efektné ilúzie a kúzla, či množstvo smiechu a zábavy je práve to, čo nesmie chýbať na žiadnom podujatí.

Vystúpenia pre deti :
Variant A: Sólo program (dĺžka 10 min)
- dynamické sólo vystúpenie je plné efektných trikov a kúziel s hudobným doprovodom. Objavovanie, miznutia, či zmena farby - v rukách Kúzelníka Ivana je všetko možné

Variant B: Interaktívna show (dĺžka 20 - 50 min)
- interaktívna show je plná humoru a zábavy. Deti sa stanú pomocníkmi Kúzelníka Ivana a kúzla sa budú diať priamo v ich rukách. Výraz tváre malých kúzelníkov je nezabudnuteľný.

Variant C: Balónová show (dĺžka od 10 min)
- modelovanie originálnych postavičiek z balónikov. Videli ste už slimáka, či kraba z balónika? Dokonalá pamiatka na deň strávený s kúzelníkom Ivanom

Jednotlivé programy je možné medzi sebou kombinovať. Vystúpenie je možné aj v anglickom jazyku.

Mikromágia (od 30 min)
- kúzla, ktoré sa budú odohrávať priamo vo vašich rukách, priamo pred vašimi očami, v bezprostrednej blízkosti Kúzelníka Ivana. Trúfate si ho odhaliť? Mikromagické vystúpenie je najvhodnejším doplnkom ku hlavnému programu vášho podujatia.

Vystúpenie je možné aj v anglickom jazyku.

Hodnotenia zákazníkov/Marek P./ Bratislava, 20.2.2024


Skvelý
/Júlia H./ Bratislava, 9.2.2024


/Doris B./ Batislava, 31.10.2023


Kúzelník Ivan bol super. Zabavili sa nielen deti, ale aj učiteľky. Cez ShowPortal objednávame už roky - nikdy nesklamali! Ďakujeme.
/ZŠ Tureň/ Tureň, 27.10.2023


Kúzelník Ivan bola výborná voľba na detskú oslavu, deti sa úžasne zabavili a my dospeli tiež. ĎAKUJEME.
/Dana V./ Borovce, 25.6.2023


/Inka M./ Bratislava, 25.3.2023


Boli sme veľmi spokojní, už druhýkrát, čo sme si vybrali kúzelníka Ivana cez Showportal a je to veľmi pekné spestrenie oslavy pre deti aj dospelých.
Určite Vás, Showportal, oslovíme aj nabudúce s požiadavkou. Ďakujem veľmi pekne.
/Daniela R./, Chorvátsky Grob 11.2.2023


Kúzelník Ivan bol perfektný, absolútna spokojnosť z našej strany. Zabavil deti aj dospelých, vďaka nemu sme mali perfektnú detskú oslavu.
/Petra B./ Bratislava, 28.1.2023


Veľká spokojnosť, zabavil deti i dospelých, odporúčam!
/Martina D./ Bratislava, 30.10.2022


Ďakujeme veľmi pekne za úžasné vystúpenie kúzelníka Ivana. Bol veľmi zábavný! Ideálny program pre deti! Všetky detičky sa smiali až ich brušká boleli.

/Katarina B./, 11.6.2022 Bratislava


Kúzelník bol milý, vedel sa prispôsobiť detskému publiku - perfektná improvizácia a výborná zábava.
/Lívia M./ Horné Žemberovce, 21.5.2022


/Janka K./ Piešťany, 30.4.2022


Skvelé vystúpenie,deti, ale aj dospelí sa veľmi dobre zabavili, po celú dobu kúzelník vytváral zábavnú atmosféru a zaujal široké vekové rozpätie.
/Bibiana Š./ Vysoká pri Morave, 23.4.2022


Naozaj skvelé. Deti sa išli popukať od smiechu po celú dobu predstavenia. Mali vynikajúci zážitok a určite kúzelníka Ivana odporúčam na každú detskú oslavu.
/Stanislav J./ Záhorská Bystrica, 7.11.2021


Ďakujeme kúzelníkovi Ivanovi za pekné a zábavné vystúpenie. Detičky aj rodičia boli spokojní. Na detské akcie môžem odporučiť.
/Pavol K./ Gajary, 5.6.2021


Fantastický kúzelník, deti boli nadšené a my dospelí tiež. Smiali sme sa celé predstavenie. A bolo skvelé, že oslávenec a aj ďalšie deti boli zapojené do programu a kúziel. Jednoznačne odporúčame ďalej.
/Alexandra R./ Malinovo, 5.6.2021


Úplne najlepšia show pre deti aj dospelých. Všetci sa smiali od začiatku až po koniec. Naozaj úžasné predstavenie. Odporúčam všetkým čo chcú pre deti oslavu a zabaviť ich.
/Martina Z./ Bratislava, 1.2.2020


Jediný dôvod prečo by som Ivana neodporučil je, že potom zdražie a bude ťažšie dostupný... Famózny zabávač šoumen a kúzelník. Ďakujeme.
/Štefan G./ Bratislava, 10.11.2019


Kúzelník Ivan bol naozaj výbornou voľbou so skvelým programom pre malých aj veľkých na narodeninovej oslave môjho syna! Odporúčam všetkými desiatimi.
/Katarína P./ Bratislava, 28.9.2019


/Michaela F./ Bratislava, 7.9.2019


Kúzelníka Ivana sme oslovili na naše firemné DOD pre detičky. Zabavili sa mladšie aj staršie deti, nakoľko vystúpenie bolo veľmi interaktívne. Výborný prístup, profesionalita a spolupráca s publikom. Na záver sme mali modelovanie balónov, ktoré bolo tiež veľmi pútavé.
/Barbora V./ Bratislava, 23.8.2019


/Sandra B./ Bratislava, 14.7.2019


Kúzelník Ivan bol výborný. Úžasný prístup k detičkám, deti sa smiali celý čas, program bol veľmi pútavý, interaktívny, deti boli vtiahnuté do deja, zabávali sa. Veľmi sme si to užili. Je to výborné spestrenie narodeninovej oslavy. Určite odporúčame. Nám sa to veľmi, veľmi páčilo.
/Soňa R./ Tureň, 22.6.2019


/Pauli S./ Bratislava, 3.6.2019


Výborný prístup, fantastické vystúpenie ktoré sa deťom veľmi páčilo a modelovanie balónov na výbornú. Úžasná show.
/Michal T./ Brehy, 1.6.2019


Ivan bol vtipný a energický, deti vedel zaujať a aj dospelí sa nasmiali, niektoré vtipy boli ale skôr pre troška staršie deti, my sme mali priemer veku okolo 5 rokov. Určite odporúčam.
/Jana M./ Bratislava, 18.5.2019


Kúzelníka Ivana sme mali v rámci školského majálesu. Boli sme veľmi spokojní, deti nadšené, jediná chyba bola, že sme ho mali objednať na dlhšie.
/Martina H./ Bratislava, 6.5.2019


Na narodeninovej oslave nášho syna bol kúzelník Ivan fantastickým programom. Deti si o ňom hovorili ešte aj na druhý deň. Svojim vystúpením zaujal a rozosmial nielen deti, ale aj rodičov. Kúzelník Ivan bol výborná voľba. Ďakujeme veľmi pekne.
/Silvia B./ Bratislava, 6.4.2019


Super program, perfektná zábava, odporúčam, veľká spokojnosť (oslava pre dospelých).
/Daniela I./ Trnava, 23.2.2019


Perfektné.
/Mária M./ Bratislava, 25.1.2019


Vystúpenie kúzelníka bolo výborné. Deťom, ale aj nám sa show veľmi páčila.
Dúfame, že v budúcnosti k nám opäť rád zavíta. Ďakujeme.
/Libuša N. - ZŠ s MŠ Gaštanová/ Žilina, 4.12.2018


Vystúpenie kúzelníka bolo nad očakávania. Na stupnici od 1-5 hodnotíme číslom 5 - perfektné. Veľká spokojnosť detí aj pedagógov. Odporúčame aj ďalším školským zariadeniam. Tešíme sa na ďalšie stretnutie.
/Andrea P./ Púchov, 27.11.2018


/Klaudia V./ Malacky, 12.10.2018


Super, veľmi sa nám páčila show, aj deti aj dospelí sa veľmi bavili.
/Aďa K./ Nové Mesto nad Váhom, 9.9.2018


Ďakujeme, kúzelník si získal pozornosť veľkých aj malých divákov. Detičky sa tešili hlavne balónikovým výtvorom kúzelníka. Vrelo odporúčam!
/Katarína M./ Horná Streda, 28.7.2018


Veľmi odporúčam tohto kúzelníka, vynikajúco zabavil ako deti tak aj dospelých, s profesionálnym vystúpením. Pre synčeka to bol skvelý nápad na narodeninovú oslavu, sme s vystúpením nesmierne spokojní. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme!
/Lenka B./ Bratislava, 8.6.2018


/p. Šišková/ Trnava, 12.2.2018


Kúzelník Ivan vystupoval na našej šarkaniáde. Deťom aj dospelým sa veľmi páčil. Smiali sme sa celú hodinu. Bol super. Určite si ho ešte niekedy zavoláme na našu akciu. Vrelo odporúčam.
/Jana T. - Materské centrum LUSKÁČIK/ Jarovce, 7.10.2017


Nádherný zážitok, výborne odvedená práca, radosť, nadšenie, smiech a iskričky v očiach detí hovoria za všetko. Ďakujeme.
/Zdena D./ Bratislava, 6.8.2017


Ďakujeme kúzelník Ivan bol úžasný, bavili sa malí aj velkí.
/Fazekašová/ Závod, 5.8.2017


Bol perfektný. Vynikajúca interakcia s deťmi. Dokáže zaujať aj dospelých.
/Mária H./ Kútniky, 15.7.2017


/Mimi Z./ Dunajská Lužná, 1.7.2017


Deti boli z Ivana nadšené a dospelí tiež. Ďakujeme za takú zábavnú kúzelnícku show.
/Romana R./ Dunajská Lužná, 25.6.2017


Sme nadmieru spokojní! Odporučíme ho aj ďalším priateľom a známym.
/Branislav B./ Marianka, 18.6.2017


Kúzelníka Ivana sme pozvali na náš vysnívaný deň detí v Zmrzlinarni LuMi - Petržalka. Vždy chcem aby bolo všetko na jedničku ale on náš deň detí urobil ešte lepší ako som si predstavovala. Jeho charizma, humor a empatia k deťom je niečo neuveriteľné. Veľmi mu ďakujem za jeho výdrž a že mi pomohol urobiť náš deň v Zmrzline LuMi nezabudnuteľný pre mnoho detičiek. Ešte raz ĎAKUJEME.
/Miriama A./ Bratislava, 1.6.2017


/Irena B./ Bratislava, 11.4.2017


Dobrý deň, vystúpenie pána Ivana bolo skvelé. Ešte raz mu ďakujeme.
/Hercegová/ Malý Lapáš, 7.4.2017


Bolo to veľmi, veľmi dobré a páčilo sa nám vystúpenie. Ďakujeme
/Magdaléna G./ Pohranice, 28.1.2017


Kúzelník Ivan bol super, splnil naše očakávania, deti boli nadšené, perfektne spolupracovali, odporúčam ostatným záujemcom.
/Dana L./ Devičany, 28.1.2017


Profesionálne vystúpenie, hostia sa nenudili - super!
/Veronika M./ Žilina, 31.12.2016


Deťom sa veľmi páčilo, boli nadšené.
/Jana Š./ 24.9.2016, Dunajská Lužná


Neviem, ci mi bude pocet riadkov stacit, ale veeeeelmi dakujeme za Kuzelnika Ivana. Show som sice priamo nevidela, kedze ako organizatorka som behala hore-dole, ale ohlasy ludi a vesele vykriky deti bolo pocut siroko-daleko. No nielenze dakujeme za profesionalitu Kuzelnika Ivana, dakujeme aj za jeho velke srdce. Vysiel nam v ustrety nielen so zaciatkom show, hoci verim, ze uz davno by bol rad doma, no ked sa presne na jeho zaciatok spustil obrovsky lejak, tak urobil detom predstavenie pri nasej chate, pod provizornym pristreskom, na prijazdovej ceste. Sam sa podujal zorganizavat si to mnozstvo ludi, ktore sa tam natlacilo pred tym dazdom. A ked uz aj tam premokala latka od dazda, krasne sa presunul do chaty, kde opat vsetko sam si zariadil. Uplne samostatne, s detickami, vsetko v ramci hry. Mrzi ma, ze sme to nemali krasne s podiom a nemal take velke publikum (inac sme tam mali min 250deti a teda okolo 600ludi), no dazd sme nevedeli preplanovat a tak dost ludi odislo a vela sta potom tlacilo pokope. Tak aspon deticky sa pekne postavili k nemu dopredu, ine na konikoch na tatinkoch, kazdy ako vedel. A dokonca aj vnutri, ked uz bolo po show a robil baloniky, ostal az do konca, kazde jedno dieta odislo s balonikom, stastne, co bolo cielom tohto podujatia. Dakujem za seba, za vsetky deti a vsetkych ludi z Malinova i mimo, i za RC Familia. Vynikajuci profesional a vynikajuci clovek s velkym srdcom. Dakujem Vam, ze ste nam ho odporucili a poslali. Budeme velmi rady, ak este k nam pride, ak teda sme ho velmi nevycerpali a bude este chciet prist medzi nas. Prajeme mu vsetko dobre, nech ma vsade skvele publikum, co najviac stastnych detskych ociek a spokojnych rodicov a nech je aj on sam taky stastny. Este raz dakujem a prepacte za tento dlhsi komentar, no nedalo mi inac.
/Katka S./ Malinovo, 4.6.2016


/Andrea S./ Hviezdoslavov, 14.5.2016


To boli narodeniny, deti o ničom inom nehovorili len o kúzelníkovi Ivanovi, ktorý bol naozaj dokonalý. S deťmi to vedel úplne perfektne, vôbec nič ho nezaskočilo. A my dospelí.. len oči sme otvárali.. naozaj vrelo odporúčam.. Určite budeme riešiť aj ďalších dvoch princeznách.
/Petra B./ Dunajská Lužná, 24.4.2016


30 minútový program kombinovaný pre deti aj dospelých sa nám velmi páčil. Zabavili sa tak dospelí ako aj deti, tie ani "nedýchali"a balónová šou ich úplne nadchla. Ďakujeme, určite si to s obmenou zopakujeme!
/Mária M./ Modra, 20.2.2016


Sme radi, že sme takto pekne spestrili deťom narodenovú oslavu. Kúzelník Ivan to s deťmi vedel a bolo to perfektné!
/Jana B./ Bratislava, 15.1.2016


Boli sme veľmi spokojní, detičky sa dobre bavili.
/Zuzana Ch./ Bernolákovo, 11.12.2015


Kúzelník Ivan bol perfektný. Ďakujeme mu aj za trpezlivosť s deťmi aj za to, že to v tom teple s nami vydržal a ospravedlňujeme sa mu, že sme mu ani vodu neponúkli.
/Majka M./ Bratislava, 4.12.2015


Veľmi dobré predstavenie, deti boli uchvátené. Krásna spolupráca kúzelníka s deťmi. Zabavili sa nielen deti ale aj dospelí. Ďakujeme.
/Miriam Š./ Tureň, 10.10.2015