Grupo Caliente dance company
Grupo Caliente dance company
Grupo Caliente dance company
Grupo Caliente dance company
Grupo Caliente dance company
0 0 0

Grupo Caliente dance company

Bratislava Celá SR / ČR 3 - 20
hodnotení 2
8x overené

Info

Grupo Caliente ponúka 10-90 minútovú show, v rámci ktorej sa predvedú brazílska samba, kubánska, ale aj L.A. salsa, salsaton, reggaeton, mambo, rumba, chacha, mozambique, dominikánske merengue a bachata, cumbia z Kolumbie, kde tanečníci tancujú s ostrými mačetami, argentínske tango, tance Oceánie, brušný tanec Blízkeho Východu spestrený hrou s ohňom, či závojom, ale nechýba ani španielska flamenco guajira a rumba. Každý tanec je interpretovaný v špeciálnom originálnom kostýme. Pestrosť kostýmov a horúce rytmy tancov urobia Vaše podujatie nezabudnuteľným.

Naša show je vhodná na Karibskú, Kubánsku, Latino, Brazílsku, Beach, Orientálnu, Havajskú party, ale aj pre iné eventy ako oživenie programu. Ak budete chcieť rozhýbať Vašich hostí, tak my ich radi vtiahneme do našich animácií (tanečné súťaže, učenie tanca).

Cieľom Grupo Caliente je priniesť hudbu, korenie a horúcu atmosféru týchto úžasných a bohatých kultúr na Vaše súkromné párty, svadby, spoločenské podujatia a iné zvláštne príležitosti. Skupina Grupo Caliente absolvovala nespočetné množstvo vystúpení na domácej i zahraničnej scéne, akou je Rakúsko a Čechy. Pre progres skupiny bolo v roku 2006 prínosom štvormesačné pôsobenie v Španielsku v meste Tarragona pre rôzne siete hotelov, ale aj pre firemné eventy v oblasti južne od Barcelony.

Čo sa týka celkovej činnosti, tak sa snažíme vždy pripraviť program podľa konkrétnej požiadavky, štýlu večierka, dĺžky programu, či počtu tanečníkov. Väčšina choreografií je variabilná a náš šatník je bohatý aj na iné kostýmy ako latino-exotické, ktoré používame na štýlový hostesing, či go-go performance. Vždy sa podľa požiadaviek klienta snažíme okostýmovať účinkujúcich podľa danej témy. Pripravovali sme už pre klientov aj choreografie na tému James Bond, Moulin Rouge, či Las Vegas. Ani požiadavka na pravý francúzsky Kan-Kan nie je pre nás prekážkou. Spolupracujeme s agentúrami aj na rôznych promo road-shows ako napríklad pre Heineken Tour 2010, Schweppes Tour 2010, Snipp Tour 2010, Goral Freeze and Fire Tour 2009, Bacardi 2005.

Hodnotenia zákazníkov/Sára B. - MEDITERRAN/ Dunakiliti, 26.1.2017


Chceli by sme veľmi pekne poďakovať za úžasnú profesionálnu show na našom firemnom vianočnom večierku. Grupo Caliente veľmi radi odporučíme.
/Nina G. - REVOL TT Consulting/ Trnava, 10.12.2016