FunFace fotobox
FunFace fotobox
FunFace fotobox
FunFace fotobox
FunFace fotobox
0 0 0

FunFace fotobox

Bratislava Celá SR / ČR 1 SK / CZ / EN / DE
hodnotení 3
6x overené

Info

Ako funguje fotobúdka FunFace?

Naša fotobúdka FunFace už má čo-to za sebou a my spolu s ňou. Zúčastnili sme sa viac ako 2700 eventov, medzi nimi aj na niektorých celebritných svadbách. Čo stojí za úspechom FunFace?

S FunFace sa zabávali na svojich svadbách aj takí ženáči ako Marián Gáborík, Andrej Sekera, alebo nevesty ako Mária Čírová či Zlatica Puškárová. Tento úspech dosiahla naša fotobúdka aj preto, že jej zloženie a obsluha je skutočne jednoduchá.
V prvom rade, FunFace nie je bežná fotobúdka. Je to skôr „fotobúdka bez búdky”, preto zaberá omnoho menej miesta. Ide o foto-digitálnu novinku, ktorú ponúkame ako prví na Slovensku.

Fotobúdka sa skladá z kvalitného dotykového displeja, s ktorým nebudete mať ani ten najmenší problém nastaviť fotenie alebo odoslať zachytené zábery. Priamo nad displejom sa nachádza fotoaparát, nad ktorým je zase blesk pre lepšiu ostrosť fotografií. Z druhej strany displeja nájdete priehradku na fotky, ktoré si môžete priamo po fotení vziať.
Jednou z najobľúbenejších funkcií fotobúdky je priame odosielanie fotiek na e-maily. Nikdy totiž neviete, čo sa vám s vytlačenými fotkami na bujarej párty môže stať, preto je fajn mať možnosť digitálnej zálohy.

Na aké párty a eventy sa FunFace hodí?

Túto otázku dostávame celkom často. Usporiadatelia si nezvyknú byť istí, či je FunFace vhodný pre ich event. Odpovedáme: FunFace sa hodí všade tam, kde sa nemajú ľudia nudiť. Predpokladáme, že nikto nechce, aby sa návštevníci jeho podujatia nudili, preto je rozhodnuté - FunFace patrí na každý event.

Organizujete veľtrh zameraný na predstavenie nových prírodných hnojív a neviete, ako by do tohto konceptu zapadol FunFace? Veľmi jednoducho! Stačí zvoliť správne zelené pozadie, ktoré bude simulovať záhradu, vybrať si z našich záhradných alebo bio-rekvizít a možno pridať nejaký slamáčik. Ta-dá! Vaši návštevníci odchádzajú z na prvý pohľad vážnej udalosti s funky spomienkovými fotkami, ktoré môžu byť dokonca označené vašim logom, teda reklama zadarmo!

Referencie

Peugeot, CSOB, Adidas, Markíza, DHL, Forbes, Shell, Volkswagen, Tatra Mountain Resort, Orange, Htc, TA3, Kika, Holcim, Markíza, SND, Finlandia, Lenovo, Heineken, Jack Daniels, HTC, Volvo, Hotel Lindner, Citroen, SAP, QBE, FreyWille, TopFest, a iný

Hodnotenia zákazníkovPáni od FunFace boli skvelí, k dispozícii bolo množstvo rekvizít, naši hostia si prítomnosť fotokútika veľmi užili. Výborné.
/Svetlana Š./ Jelšovce, 25.11.2023


/Peter T./ Bratislava, 30.11.2019


Perfektná zábava, prekvapenie pre hostí.
/Eva K./ Podbanské, 2.4.2016