EUSEBIO
EUSEBIO
0 0 0

EUSEBIO

Bratislava Celá SR / ČR 1
hodnotení 2
4x overené

Info

Jeho prejav je živelný, rytmus strhujúci a energia vysoko pozitívna!
Charizmatický kubánsky spevák a showman Eusebio rozprúdi na Vašom podujatí/evente/party/oslave/plese exotickú show. Horúce tanečné latino hity Vám namieša v rôznorodých štýloch (reggaeton, salsa, cha cha cha, merengue, latino pop, merengueton či electro latino) a to s poriadnou dávkou temperamentu, spontánnosti, chytľavej energie a tanca. Dámy a páni, odviažte sa a zabávajte sa s Eusebiom a lo cubano!

Eusebio sa narodil v hudobníckej rodine v meste Camaguey na Kube. Spev vyštudoval na konzervatóriu v Havane a od vtedy sa mu venuje profesionálne. Na Slovensko pricestoval ako spevácky líder kapely Monte Rey, s ktorou nahral na Kube dva albumy a v rámci zahraničného turné sa predstavil aj publiku vo Venezuele, Španielsku, Francúzsku, Grécku či Rakúsku.
V súčasnosti pôsobí Eusebio na Slovensku a v Českej republike ako sólista, vystupuje na rôznych kultúrnych a spoločenských podujatiach, súkromných i klubových akciách. 
V roku 2014 nadviazal spoluprácu so slovenským producentom Petrom Pannom, z ktorej vzišlo päť videosinglov ako aj jeho debutový album La Farándula.
V roli sólistu si pripísal Eusebio na konto aj nevšedné hosťovačky a to na albume Presente! belgickej kapely Los Callejeros, Sin Límite slovenského rapera Čistychova, Nikto rapera Kaliho či albume Hra rapera Suverena. Taktiež nahral singel Vamos od producenta Mairee.

Hodnotenia zákazníkovRozprúdil zábavu, dobre sa prispôsobil neštandardnému pódiu, ochotný a veľmi flexibilný.
/Ivana G./ Liptovský Mikuláš, 31.12.2019


Jeho vystúpenie sa hosťom veľmi páčilo a v sále roztancoval doslova každého. Kubánsky temperament, rytmus a skvelý hlas Eusebia sa postarali o nezabudnuteľnú show. Veľmi odporúčam.
/Maroš K./ Prešov, 8.2.2019