DJ Robo Majling - Oldies & Rock DJ (bývalý rádio Dj)
DJ Robo Majling - Oldies & Rock DJ (bývalý rádio Dj)
0 0 0

DJ Robo Majling - Oldies & Rock DJ (bývalý rádio Dj)

Bratislava Celá SR / ČR 1 SK / EN / HU
hodnotení 7
24x overené

Info

Robím plesy, koncerty, svadby, eventy, tlačové konferencie, párty, diskotéky a Oldies párty! Od ozvučenia , svetiel, pódia, Dj-ja až po kompletný umelecký program na kľúč... Odohral som stovky firemných akcií, párty, svadieb, stužkových… Pôsobil som vo FUN rádiu, RMC rádiu, v Twiste, moderoval v „Raňajkách s VTV“ televízie VTV, viac ako 5 rokov som si odkrútil v tanečnom rádiu SiTy… Pracoval som tiež na projekte v rockovom rádiu Aligator (97,2 MhZ). Odohral som viacero akcií aj v zahraničí (Rakúsko, Česko,  Anglicko, Maďarsko). Robím športového hlásateľa na Tehelnom poli pre ŠK Slovan Bratislava…

Referencie

Exkluzívne pre MUFUZA - Produkčný dom! Hlavný zvukár podujatí a Oldies Dj... Samsung, Siemens, Volkswagen, Mercedes, Meditrade, TV MARKÍZA, TA3, AVON, OPEL, spolupráca s rôznymi eventovými agentúrami (Mediadoor, VIPmedia, Mertel, Artactive, Diskotéka s.r.o.) a mnoho iných... Na trhu 37 rokov!

Hodnotenia zákazníkovVeľmi pekne by sme chceli poďakovať úžasnému DJ Robovi ktorý nás sprevádzal rodinnou oslavou.
Oslovili sme ho po druhý krát a boli sme nadšení. Veľmi profesionálny a ústretový človek.
Ďakujeme Vám veľmi pekne za krásny večer
/Martina R./ Žilina, 20.5.2023


/Ingrid B./ Bratislava, 9.12.2022


Veľmi profesionálny prístup k hudbe a osvetleniu na svadbu, bolo vyhovené všetkým našim požiadavkám a svadba prebehla na jedničku.
/Adriana D./ Veľký Meder, 14.8.2021


Obrovská spokojnosť, mali sme záujem o hudbu a ozvučenie kapely na svadbe. DJ Robo Majling okrem toho, že je profesionál, je aj veľmi priateľský človek. Jednania boli vecné, rýchle, rád a dobre poradil. Čo sa týka hudby, dostali sme viac, ako sme očakávali (všetci hostia boli nadšení a tancovali skutočne všetci - mladí, starí, všetci) - Robo fungoval doslova ako jukebox, rád hral na želanie. 100% odporúčam každému, kto má rád dobrú muziku, ja si ho ešte určite objednám aj na iné akcie. Ďakujeme za krásny zážitok.
/Viliam N./ Banská Štiavnica, 16.9.2017


Profesionálne bezchybne zvládnuté, inkl. ozvučenia a svetelnej hudby, bez nárokov na logistickú spoluprácu, bez prehnaných "vtipných" intro vstupov. Spokojnosť. Ďakujeme.
/Silvia K./ 21.3.2015


Pán Majling má veľmi dobrý hudobný vkus a dokázal aj prispôsobiť hudbu publiku bez toho aby išiel do tradičného svadobného gýču. Tiež je to veľmi príjemný a priateľský človek. Ďakujeme.
/Alexandra O./ 30.8.2014


Super, nemalo to najmenšiu chybu.
/Martin B./ 17.8.2013