Divadlo zo šuflíka
Divadlo zo šuflíka
Divadlo zo šuflíka
Divadlo zo šuflíka
Divadlo zo šuflíka
0 0 0

Divadlo zo šuflíka

Žilina Celá SR / ČR 2
hodnotení 2
7x overené

Info

Už ste niekedy otvorili zázračný šuflík? Otvorte si ten náš!
Prenesiete sa do rozprávkového sveta plného zábavy, kúziel, pesničiek a fantázie neobmedzených možností.
Sme potulné bábkové divadlo a prídeme za vami kamkoľvek! Dve veselé, kreatívne a komunikatívne šuflikantky, Aďka a Domka, interaktívnym spôsobom prinášajú deťom poučenie, radosť, smiech a zábavu.  Z nášho šuflíka vylovíme Zlatú rybku, vystrúhame Pinokia, vykúzlime Klauniádu, či upečieme medovníkový domček!


Naša ponuka:

Predstavenie PINOKIO má za sebou viac ako 250 repríz. Presvedčte sa aj vy, že klamať sa neoplatí! Naši kamaráti si s Pinokiom zaspievajú, zažijú veľké dobrodružstvo a vstúpia do atmosféry Talianska, z ktorého rozprávka pochádza.  Spolu s Modrou Vílou budú deti kúzliť a vyčarujú nielen dlhý nos za Pinokiove klamstvá. Staňte sa svedkami ako sa z drevenej bábky stane dobrosrdečný a obetavý ozajstný chlapec.

Predstavenie JANKO A MARIENKA - čarovná klasika v originálnom prevedení s bábkami v životnej veľkosti. V hlbokom lese môže každý zablúdiť a nečudo, že sa v ňom stratia aj naši malí hrdinovia príbehu, Janko a Marienka. V tmavej hore objavia sladké prekvapenie, domček z medovníčkov. No nie je všetko zlato, čo sa blyští! V chutnej chalúpke na nich striehne zlá ježibaba. Janko a Marienka však majú z pekla šťastie a ako sa im podarí vrátiť sa domov, si nenechajte ujsť...

Predstavenie ZLATÁ RYBKA je tradičná rozprávka o tom, že chamtivosť sa nevypláca! Hoci pôvodne sa dej odohráva v Rusku, my sme ho posadili do slovenského prostredia. Presunieme sa do histórie, do obdobia našich prastarých či praprastarých mám, keď sa nite priadli na kolovrátku, bielizeň sa prala v korýtku a mlieko bolo priamo od kravičky.

Predstavenie KLAUNIÁDA-  veselá a farebná  rozprávka. Zažite bláznivé klaunské varieté  o povolaniach! Uvidíte klaunky Vendelínu a Valentínu v príbehu plnom poučenia, humoru, farieb, kúziel a pesničiek o niektorých profesiách. Klaunka Valentína sa jedného dňa rozhodne zmeniť svoje klaunské povolanie za iné, ako to dopadne, sa nechajte prekvapiť…

Referencie

Dračie noci na Chopku
Rozprávkový les Považská Bystrica
Senecké leto
Leto na Korze Trnava
Dni mesta Nová Dubnica
Dni mesta Turany
DONGHEE Slovakia Deň detí
Snow/Sun paradise Veľká Rača, Oščadnica
Aupark Shopping Center, Žilina
OC M - park Považská Bystrica
Laugaricio, Trenčín
Kino Mier Považská Bystrica
Dom kultúry Zrkadlový háj, Bratislava
Dom kultúry Poprad
Kultúrne a spoločenské stredisko Prievidza
Považské múzeum Žilina

Hodnotenia zákazníkov/Miroslav J./ Osádka, 25.1.2020


Perfektné, ĎAKUJEME
/Eva K./ Podvysoká, 31.5.2019