Divadlo z klobúka
Divadlo z klobúka
Divadlo z klobúka
Divadlo z klobúka
Divadlo z klobúka
Divadlo z klobúka
Divadlo z klobúka
0 0 0

Divadlo z klobúka

Banská Bystrica Celá SR 2 - 3 CZ / EN
hodnotení 3
24x overené

Info

„Divadlo z klobúka“ je divadlo z Banskej Bystrice a ponúka Vám široký výber predstavení pre deti, ktoré môžete využiť v rámci Vašich eventov, či firemných akcií, festivalov, dní obce, mesta, jarmokov, alebo pri akejkoľvek inej príležitosti(Mikuáš, Halloween, veľká noc..). Predstavenia sú flexibilné, čo sa týka priestoru a kapacity, hrajú sa v interiéroch ako aj v exteriéroch, inscenácie sú interaktívne a všetky sú založené na dialógoch a pesničkách a deti aj dospelí sa nepochybne zabavia.

Naša aktuálna ponuka:

1. KRÁLIKY Z KLOBÚKA (Edukatívna komédia s pesničkami inšpirovaná známym českým kresleným seriálom, kde dvaja králici Bonifác a Žofia zabávajú a hravou formou aj vzdelávajú deti a keď sa ochotne zapájajú do deja, sú odmenené za ich šikovnosť)

2. PIRÁTI NA CESTÁCH (Úsmevné rozprávanie svojského neohrabaného piráta a krásnej múdrej pirátky Elizabeth o ich pirátskej histórii, zvykoch, či obľúbených jedlách. Deti majú možnosť zahrať sa na pirátov, preukázať svoju odvahu a tak získať pirátsky diplom či pirátsku dobrotu)

3. O SNEHULIAKOVEJ MRKVE (Zimný príbeh malého hladného zajačika,ktorý sa túla zasneženou krajinou a hľadá niečo pod zub a smiešneho snehuliaka, ktorý si privyrába tým, že pracuje ako živá socha. Po počiatočných nedorozumeniach sa nakoniec stanú najlepšími kamarátmi)

4. ŠKOLA MÁGIE A KÚZIEL (Profesorka Minerva McGonagallová a jej asistentka Alexandria Wisgerchandengerová vás privítajú na akadémii mágie a kúziel a prevedú študentov prvou lekciou čarovania a tajných trikov. Deti, ktoré sa zapoja do deja majú možnosť získať diplom Harryho Pottera) 

5. AJKA A MAJKA (Animačné predstavenie s dvoma bláznivými kamoškami Ajkou a Majkou, v ktorom sa súťaží, spieva a tancuje. Deti sa zabavia a kto sa zapojí do súťaže, či hádania, získa aj sladkú odmenu)
         
6. STROMY (Inscenácia s environmentálnou tematikou. V hre účinkujú 4 stromy. Sebavedomý pán Gaštan, trochu uletený pán Smrek, slušná a trochu smutná pani Vŕba a introvertný pán Topoľ. Zábavnou formou debatujú o tom, čo sa deje v našich parkoch, lesoch, či na sídliskách, deti sa dozvedia kopec nových zaujímavých informácií o našej prírode a napokon sa deti spolu so stromami aj zahrajú a preveria si svoje vedomosti formou súťaže)

7. CICIMBRUS BRMBOLEC A HERMELÍNA PEHAVÁ (Trochu nemotorný iluzionista a jeho snaživá asistentka prinášajú deťom predovšetkým úsmev na tvári svojimi komediálnymi bonmotmi, no v tejto inscenácii nechýbajú ani skutočné kúzla a dokonalé ilúzie, pri ktorých malí diváci žasnú a občas sú aj prizvaní do deja)

Referencie

Aupark Shopping Center Bratislava
Zbojská - Parnou zubačkou do rozprávky
Senecké leto
Dračie noci na Chopku
Kultúrne a spoločenské stredisko Prievidza
Dni mesta Brezno
Atrium Optima Košice
Aquario Shopping Center Nové Zámky
Radvanský jarmok Banská Bystrica
Dni mesta Žilina
Rozprávkový les Ski Králiky
Centrum Max Poprad
Rozprávkové pódium Lučenec
Nedeľné popoludnia s rozprávkou Brezno
Galantské trhy
Poštová banka eventy
atď..

Hodnotenia zákazníkovSkvelé divadelné vystúpenie, odporúčam na program pre deti všetkými desiatimi. Zaujali, zabavili, vzdelávali. Perfektné
/Elena B./ Levoča, 1.6.2023


Divadielko splnilo naše očakávania, divadelníci boli veľmi dobrí, udržali deti v pozornosti celé vystúpenie, veľmi milé predstavenie, som rada že sme ich objednali.
/Danka M. - OZ NAŠA NIŽNÁ ŠEBASTOVÁ/ Nižná Šebastová, 29.5.2016


Veľmi šikovní divadelníci, akcia mala veľký úspech, zabavili sa nielen deti ale aj dospelí, ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na ďalšiu.
/Slávka D. - OBEC ŠINTAVA/ Šintava, 6.12.2015