Animátori - STAGEMAN
Animátori - STAGEMAN
Animátori - STAGEMAN
Animátori - STAGEMAN
Animátori - STAGEMAN
0 0 0

Animátori - STAGEMAN

Banská Bystrica Celá SR / ČR 1
hodnotení 3
6x overené

Info

Zaoberáme prípravou a realizáciou zábavných animačných programov nie len pre deti. Jednoducho „Žijeme animáciami“ a v duchu nášho motta pre vás pripravíme program priamo na mieru. Láka vaše deti zažiť deň s pirátmi, vycestovať na divoký západ, preniesť sa do sveta víl či pretancovať večer so strašidlami? Radi vám pomôžeme tieto detské sny splniť. Pripravíme pre vás zábavnú akciu pre deti na ľubovoľnú tému. Súčasťou programu môže byť maľovanie na tvár, balónové kreácie, kreatívne dielničky, minidisko či rôzne originálne hry a súťaže pre jednotlivcov alebo skupiny. Celé podujatie môže odmoderovať náš moderátor.

Referencie

KiK, Confal, GEIS, Lion car, Decathlon, Svetielko nádeje, hotely, aquaparky a kúpaliská, obce a mestá, základné a materské školy po celom Slovensku a ČR a mnoho ďalších ...

Hodnotenia zákazníkovBoli sme veľmi spokojní, dámy boli perfektné, zabavili deti, zapojili aj dospelých, ktorí si program pochvaľovali. Nemáme, čo vytknúť, vrelo odporúčame. Aktívne pracovali počas celých 3 dohodnutých hodín. Ďakujeme veľmi pekne.
/Stanislav K./ Kremnička, 23.11.2019


/Silvia L./ Látky nad Detvou, 16.11.2019


Veľká profesionalita, spokojnosť, môžem iba odporúčať.
/Zuzana P./ Lučenec, 22.6.2019