VRAŽDA PRI VEČERI
VRAŽDA PRI VEČERI
VRAŽDA PRI VEČERI
VRAŽDA PRI VEČERI
VRAŽDA PRI VEČERI
0 0 0

VRAŽDA PRI VEČERI

Bratislava Celá SR / ČR 7 SK
4x overené

Info

VRAŽDA PRI VEČERI
Ken Russel / úprava Nikita Slovák

Po tridsiatich rokoch úspechov v Anglicku a Nemecku prinášame aj na Slovensko žáner prezývaný „Crime & Dinner“, alebo po našom “Vražda pri večeri”,  kríženec spoločenskej hry a detektívky.

Obrovská popularita tohto žánru, desiatky videí na Youtube a státisíce nadšených divákov sa pričinili o to, že máte šancu, ako obrovský počet divákov na celom svete, stať sa aj vy a vaši hostia na spoločenskej akcii, obdivovateľmi tohoto zaujímavého žánru a predstavenia.

Základom tejto mimoriadne interaktívnej hry je stať sa nie len divákom danej “hry”, ale aj hercom a hráčom. Skvelí herci a skvelá zápletka vtiahnu do deja všetkých hostí daného eventu.
Zapája do riešenia zločinu každého diváka.

Navyše svojou nenáročnosťou na priestor a počet účinkujúcich je skvelým programom na firemné akcie a teambuildingy. V hre je možný akýkoľvek produkt placement, pridanie tanečných a speváckych čísiel, navyše herci sú schopní reagovať na okamžité podnety a humorné príhody z kuloárov firmy a takisto sú schopní odmoderovať aj oficiálnu časť firemných posedení. Keďže sa dej odohráva v reštaurácii, či v penzióne, počas prestávok sa hosťom podáva večera (rozdelená na predjedlo, hlavné jedlo a dezert, alebo podľa dohody).

V predstavení v úlohe hostiteľa alternuje aj režisér a upravovateľ diela - Nikita Slovák.

Toto všetko prináša hra anglického autora v nápaditej úprave Nikitu Slováka, režiséra jazzového muzikálu Kráľovná spieva blues, hudobnej komédie Podfuk a najúspešnejšieho slovenského muzikálu v novodobej histórii Príbeh ulice, kde spolupracoval s Karlom Rodenom, Davidom Krausom a mnohými inými…

Úkladná vražda, množstvo podozrivých s ktorých každý má motív, klbko nenávistných vzťahov v detektívnej komédii, kde popri profesionálnych hercoch, hrajú aj členovia personálu – šarmantná manažérka, reálni kuchári, ale aj herci hrajúci členov personálu - v spojitosti so skvelým jedlom, a zapájaním sa divákov do hry patri k fenoménu týchto predstavení.

Hrajú: Nikita Slovák, Štefan Martinovič, Štefan Richtárech, Jakub Ružička, Elena Kolek Spaskov, Júlia Ružička Horváthová, Petra Turečková.

Ak chcete priniesť klientovi, či hosťom spoločenskej udalosti niečo zaujímavé, čo zaručne ešte nezažili, je tu Vražda pri večeri.

Referencie

Asus, 4Life Direct, Chateau Bela, Hotel Sitno, Merck, Berndorf, Shell,