Ukitas
Ukitas
Ukitas
Ukitas
Ukitas
0 0 0

Ukitas

Bratislava Celá SR / ČR 1 - 4 SK / CZ / EN / IT / ES
hodnotení 1
4x overené

Info

Ukitas je akustické hudobné zoskupenie v podaní Nikoly Benedikovičovej a Terézie Gregušovej. Srdcia obecenstva si získajú nie len vďaka prepracovaným cover verziám domácich a zahraničných hitov, taktiež zaujmú nežným vzhľadom a eleganciou.
Repertoár pozostáva prevažne z anglických a španielskych evergreenov a vyniká práve voľbou nevšedných hudobných nástrojov. Speváčky sa doprevádzajú hrou na ukulele v kombinácii s pianom.
V spolupráci s violistom prinesú na váš večierok príjemnú podmazovú hudbu, komornú, romanctickú a chill-outovú atmosféru, vhodnú ako nerušivý doprovod k slávnostnej večeri, prípadne otvorenie podniku.
Pre letné podujatia, záhradné eventy, open-air party sú výbornou voľbou v kombinácii so španielskymi gitarami a širokým latino playlistom.
Novinkou Ukitas je live hudobné performance s bubenníčkou a elektronickým podmazom, vhodné ako show na väčšie firemné večierky a festivalové pódiá.
Hudobníčky sa netaja pozitívnym vzťahom k móde, preto sú dokonalou voľnou na módne udalosti a fashion shows.
Organizujete detské podujatia? Aj tu je možné osloviť Ukitas! Speváčky majú vytvorený 90 minútový program pre najmenších. Deti sa vďaka piesňam naučia po anglicky a zabavia sa na známe slovenské pesničky spolu s animátormi, ktorí majú pre deti pripravené zábavné tanečné choreografie.

Hodnotenia zákazníkovBaby z Ukitas boli úžasné, krásne spievali a vyzerali nádherne!
/Petra T./ Bratislava, 17.10.2019