Transformers Show
Transformers Show
Transformers Show
Transformers Show
0 0 0

Transformers Show

Bratislava Celá SR / ČR 2 - 3

Info

Nevládzeme ich už viac skrývať! Obrovskí oceľoví transformeri medzi nami!

Šou robotov transformerov – to je absolútne nový trend v organizácii eventov, a tiež jedinečný nástroj pre rôzne druhy reklamy.
Šou robotov je na dnešný deň najexkluzívnejšia a najnezvyčajnejšia šou, ktorá je schopná prilákať 100%  cieľovej skupiny.
Máte jedinečnú možnosť prezentovať sa medzi prvými s pomocou našich super hrdinov!

Transformeri na prezentáciu, výstavu, otvorenie autosalóna alebo obchodného centra – to je možnosť zorganizovať nielen reklamnú akciu, ale naozaj iskrivú a nezabudnuteľnú šou!
Interaktívne fantastické selfie s transformermi Mega Max a Rocket Prime!

Chcete pocítiť niečo výnimočné? Chcete vidieť budúcnosť? Špeciálne pre Vás hustá šou transformerov od spoločnosti Like Production! Oceľové monštrá urobia Vaše podujatie nezabudnuteľným!
Objednajte si transformerov na narodeniny, na firemné podujatie a na inú oslavu -  je to možnosť mať nielen super party, ale naozajstnú módnu šou. Interaktívne fantastické selfie s transformermi Mega Max a Rocket Prime!
Šokujte Instagram!

Potrebujete vytvoriť super pozitívnu náladu v klube alebo zorganizovať nezabudnuteľnú firemnú akciu? Áno! Šou transformerov na oslave je presne to, čo potrebujete! Neskutočný drajv! Veľa hudby a pocit nereálnosti! To nie je možné opísať, to musíte vidieť!