f-s show team
f-s show team
f-s show team
f-s show team
f-s show team
0 0 0

f-s show team

Bratislava Celá SR / ČR 4 - 10
1x overené

Info

SKATEBOARDING, INLINE, BMX, ale aj iné freestyle športy. SHOW na u-rampe, ktorá je mobilná, rozoberateľná a vieme ju postaviť kdekoľvek na dostatočnom priestore (6 x 9m). Dych vyrážajúca kontrola skateboardu najlepších slovenských jazdcov, akrobatické skoky a synchro jazdenie korčuliarov svetovej úrovne. A samozrejme divácky veľmi atraktívne triky nášho jazdca na bmx, ktorý je najlepším jazdcom rampy v SR. K exhibíciam ponúkame aj možnosť objednania doplnkových služieb, medzi ktoré patrí prenájom aparatúry, zabezpečenie speakera (komentátora) exhibícií, DJ, rozšíreného programu s rampou a pod. Okrem exhibícií a prenájmu rampy vám vieme zabezpečiť takmer akúkoľvek požiadavku súvisiacu s freestyle (extrémnym) športom.

Referencie

Za posledné obdobie: Uprising festival, Grape festival, Skateboardkola.sk, Red-bull, Boardlife, Hl. Mesto BA, BSK, Wakelake Goldensands

V minulosti: Adidas, Puma, Pohoda festival, Orange, Semtex, MW Promotion, festival Hory a mesto, Coca-cola a mnohí ďalší.
Ľudia z f-s show teamu sú na scéne freestyle športu a exhibičných vystúpení od roku 1996, preto sme naozaj kvalifikovaní!
WE LOVE FREESTYLE !!!