Šašo FIFO a priatelia
Šašo FIFO a priatelia
Šašo FIFO a priatelia
Šašo FIFO a priatelia
Šašo FIFO a priatelia
Šašo FIFO a priatelia
Šašo FIFO a priatelia
Šašo FIFO a priatelia
Šašo FIFO a priatelia
0 0 0
Programy pre deti / Šašo FIFO a priatelia

Šašo FIFO a priatelia

Senica Celá SR / ČR 2
1x overené

Info

Šašo FIFO a VIERKA moreplavcami

Šašo FIFO a priatelia prichádzajú  s novým netradičným interaktívnym divadielkom “Šašo Fifo a Vierka moreplavcami”. Tentoraz sa autori zamerali na rozvíjanie detskej predstavivosti a vnímavosti detí. Nové autorské piesne a tance sú ľahko zapamätateľné a vtiahnu tak deti do deja.  Toto predstavenie je vhodné pre všetky deti vo veku od 1 roka až po 10 rokov.
Program trvá približne 50 minút a  je jedným z najoriginálnejších detských programov na Slovensku. Získal si už mnoho nových malých fanúšikov, o čom svedčia emaily a fotografie od rodičov, či organizátorov. Je vhodný na narodeninové detské dni, maškarné plesy, detské podujatia pre škôlky, školy a rôzne iné kultúrne podujatia.
Šašova kamarátka Vierka Šusteková je herečkou, speváčkou a skladateľkou a je známa z televíznej obrazovky najmä TV Markíza, Tv JOJ a Čt. Zahrala si v obľúbených seriáloch ako Divoké kone, Búrlivé víno, či Rodinné prípady.
Šašo Fifo alias Martin Filip je mladý úspešný fotograf a výtvarník a má za sebou úspechy aj v zahraničí. Svoje nápady uplatňuje aj v predstaveniach šaša Fifa na kulisách a kostýmoch. Tie sú originálne a jemu vlastné.
Časovo, cenovo a tematicky flexibilný program, ktorého honorár je pohyblivý podľa náročnosti a Vašich ďalších požiadaviek je jedným z najoriginálnejších detských programov na Slovensku.

Dej a pesničky sú z autorskej dielne Vierky Šustekovej, Martina Filipa a Filipa Buchtu. Texty a hudba pesničiek sú od autorky, skladateľky, speváčky a herečky Vierky Šustekovej. Tanečné choreografie sú dielom profesionálnej choreografky a tanečníčky Moniky Paračkovej.

Referencie

1. Jún MDD Senica ( ako hlavný spoluorganizátor ), Leto je tu – otvorenie letnej sezóny na Kunove ( ako hlavný spoluorganizátor ), Prázdniny bez PC v Senici( ako hlavný organizátor ), 1. Máj Senica, tematické predstavenia v kaviarni Avalonross Senica, Maškarný ples Radošovce a Medzinárodná súťaž v Írskych tancoch Bratislava, VIP oslavy v rôznych mestách Slovenska, Mikuláš pre Svetlušku v DK Kunov, podujatie Záhorácky unplugged Senica, ukončenie školského roku 2014 v Koválove, vystúpenia v školách a škôlkach v Senici, Skalici, Trnave, Hlohovec, Popudinské Močidľany, Holíč, Happy Land Malacky, DK Bošany, Nemecký kultúrny dom BA, ...