Atrakcie - DOUBLE AGENCY
Atrakcie - DOUBLE AGENCY
Atrakcie - DOUBLE AGENCY
Atrakcie - DOUBLE AGENCY
Atrakcie - DOUBLE AGENCY
0 0 0

Atrakcie - DOUBLE AGENCY

Nové Mesto nad Váhom Celá SR / ČR 1 - viac ako 20

Info

Štandardne v ponuke:
Maľovanie na tvár
Elektrické autíčka
Skákací hrad
Šmykľavka
Skákací kopec
Trampolína
Kone na vozenie detí
Balónová show
Rozprávkové postavičky 6 osôb
Šliapacie káry
Stavanie prepraviek
Petang , šípky klasik a cricket
Lukostrelnica /dobová/
Pivné sety
Stany (6ks - 5x8, 1ks - 5x10)
Záchranná služba
Fotografovanie + tlač fotiek na mieste


Nafukovacie atrakcie:
Skákací hrad-Veselý klaun
Skákací hrad je jedna z prvých u nás známych nafukovacích atrakcií, a stále zostáva najobľúbenejším. Hrad vynikajúco spestrí vaše podujatie a plne uspokojí nároky najmladšej generácie.  Skákací hrad je určený pre deti od 2 rokov.
Kapacita hradu závisí od veľkosti detí. Rozmery nafukovacieho hradu : 4,5 x 5,5 metrov, výška 3metre.
Použitie: Leto/ outdoor/ indoor, Zima/ indoor
Podmienky na prevádzku: Inštalácia je možná na akýkoľvek rovný povrch, najlepšie trávnaté povrchy, asfalt, dlažba, betónové povrchy, haly…
nepretržitá elektrická energia 220V
Skákací hrad je vhodný na rôzne podujatia (firemné, festivaly, oslavy, hody, jarmoky, svadby, mestské dni, rodinné, športové, kultúrne podujatia).

Skákací kopec
Skákací kopec je jednoducho kopec na skákanie. Štveranie sa po kopci a udržanie sa na jeho vrchole, však nie je až také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Skákanie na ňom robí šťastnými deti i dospelých. Kopec je obkolesený veľkým nafukovacím matracom, vďaka ktorému sa môžete zabávať úplne bezpečne. Kapacita skákacieho kopca závisí od veľkosti detí. Rozmery skákacieho kopca: 10 x 10 metrov, výška 2,7 metra.
Použitie: Leto/ outdoor/ indoor,  Zima/ indoor
Podmienky na prevádzku: Inštalácia je možná na akýkoľvek rovný povrch, najlepšie trávnaté povrchy, asfalt, dlažba, betónové povrchy, haly…
nepretržitá elektrická energia 220V
Skákací kopec je vhodný na rôzne podujatia (firemné, festivaly, oslavy, hody, jarmoky, svadby, mestské dni, rodinné, športové, kultúrne podujatia).

Nafukovacia šmykľavka – Vesmír
Nafukovacie šmykľavky patria medzi vyhľadávané detské atrakcie. Pár metrov šplhania sa hore a potom super rýchle šmyknutie sa dole… Vďaka svojim obrovským rozmerom sú nafukovacie šmykľavky veľmi obľúbenou súčasťou vašich podujatí. Nafukovacie šmykľavky sú určené hlavne pre deti od 3 rokov. Kapacita šmykľaviek závisí od veľkosti detí.
Rozmery nafukovacej šmykľavky: 5,5 x 8 metrov, výška 6 metra.
Použitie: Leto/ outdoor/ indoor,  Zima/ indoor
Podmienky na prevádzku: Inštalácia je možná na akýkoľvek rovný povrch, najlepšie trávnaté povrchy, asfalt, dlažba, betónové povrchy, haly…
nepretržitá elektrická energia 220V
Šmykľavka je vhodná na rôzne podujatia (firemné, festivaly, oslavy, hody, jarmoky, svadby, mestské dni, rodinné, športové, kultúrne podujatia).

Vodný futbal
Nafukovacie futbalové ihrisko, šmykľavý povrch a voda sa postará o tú najlepšiu zábavu. Perfektná atrakcia na každú firemnú akciu alebo podujatie pre tých, čo majú chuť sa zabaviť a zahrať si futbal na vode. Zábavná atrakcia, ktorá pobaví
hráčov aj divákov.

Stolný /ľudský/ futbal
Zábavná atrakcia, ktorá je imitáciou stolného futbalu s rozdielom, že namiesto figúriek sú na ihrisku ľudia .Perfektná atrakcia na každú firemnú akciu alebo podujatie pre tých, čo majú chuť sa zabaviť a zahrať si futbal priviazaní na tyčiach,
ktoré pustia hráčov iba do určitej vzdialenosti.

Bangee futbal
Perfektná atrakcia na každú firemnú akciu alebo podujatie pre tých, čo majú chuť sa zabaviť a zahrať si futbal priviazaní na bungee lanách, ktoré pustia hráčov iba do určitej vzdialenosti a potom si ich potiahnu späť. Hráči sú medzi sebou a mantinelmi nafukovacieho ihriska pripútaní na bungee lanách, ktoré sťažujú ich pohyb. Počet hráčov je max.8.Dynamická hra preverí vašu kondíciu. Zábavné atrakcie(Vodný futbal,Stolný /ľudský/ futbal, Bangee futbal), ktoré sú určené pre deti aj dospelých. Rozmery sú 13m x 6m
Použitie: Leto/ outdoor/ indoor, Zima/ indoor
Podmienky na prevádzku: Inštalácia je možná na akýkoľvek rovný povrch, najlepšie trávnaté povrchy, asfalt, dlažba, betónové povrchy, haly…
nepretržitá elektrická energia 220V
Futbal je vhodný na rôzne podujatia (firemné, festivaly, oslavy, hody, jarmoky, svadby, mestské dni, rodinné, športové, kultúrne podujatia).

Ďalšie atrakcie :
Elektrické autíčka
Každé dieťa túži samo riadiť auto a my im tento sen na okamih splníme. Deti môžu samé riadiť auto, džíp… a vyskúšať svoju šikovnosť pri šoférovaní. Jazdenie na elektrických motorových autíčkach je bezpečné a napomáha rozvíjať šikovnosť dieťaťa a zlepšuje koordináciu. Autíčka sú na batériový pohon, určené pre deti od 3 rokov.
Použitie: Leto/ outdoor/indoor, Zima/indoor
Podmienky na prevádzku: rovná plocha z rozmermi min. 6x6m, najlepšie asfalt, dlažba, betónové povrchy,haly…
Elektrické autíčka sú vhodné na rôzne podujatia (firemné, festivaly, oslavy,hody, jarmoky, svadby, mestské dni, rodinné, športové, kultúrne podujatia).


Trampolína s ochrannou sieťou a rebríkom
Zábavnou formou zvyšuje kondíciu, koordináciu a motoriku človeka všetkých vekových kategórií. Skákanie na trampolíne je šport a zároveň aj zábava, pri ktorej sa odreagujete a výborne pobavíte. Naraz môže skákať na trampolíne niekoľko detí alebo jeden dospelý. Trampolína je určená pre deti aj dospelých. Rozmery trampolíny: 400 cm, 305 cm.
Použitie: Leto/ outdoor/ indoor, Zima/ indoor
Podmienky na prevádzku: rovná plocha, najlepšie trávnaté povrchy, asfalt, dlažba, betónové povrchy, haly…
Trampolína je vhodná na rôzne podujatia (firemné, festivaly, oslavy, hody, jarmoky, svadby, mestské dni, rodinné, športové, kultúrne podujatia).


Šliapacie káry
Objavte niečo jedinečné, niečo, čo nemá každý! Šliapacie káry sú novinkou, ktorá Vás chytí za srdce. Šliapacie káry fungujú výlučne na nožný pohon a sú veľmi ľahko ovládateľné. Je možné ich prispôsobovať, majú posuvné sedadlá a nosnosť až 110 kg. Šliapte vpred i vzad, alebo oddychujte pri voľnobehu. Odolná nosná konštrukcia, kvalitné pneumatiky alebo prevodovka urobia z jazdy ozajstný zážitok. Šliapacie káry sú určené pre deti a dospelých od 5 – 99 rokov.
Použitie: Leto/ outdoor/ indoor, Zima/ indoor
Podmienky na prevádzku: akýkoľvek rovný povrch, najlepšie trávnaté povrchy, asfalt, dlažba, betónové povrchy, haly, ale aj mierne nerovnosti povrchu robia jazdu zaujímavou…
Šliapacie káry sú vhodné na rôzne podujatia (firemné, festivaly, oslavy, hody, jarmoky, svadby, mestské dni, rodinné, športové, kultúrne podujatia). Ak hľadáte nový druh zábavy máme tu pre Vás pedál káry.

Multifunkčná hrazda
Ak hľadáte niečo výnimočné a chcete zažiť poriadnu dávku adrenalínu a zábavy máme tu pre vás novinku , jedinú na slovenskom trhu. Zlepšuje koordináciu, rovnováhu, koncentráciu. Súťaživý typ atrakcie , dáva ľuďom pocit voľnosti.
Možnosti prevádzkovania: stavanie pivných prepraviek, šplhanie na rebríkoch a lanovej sieti…
Priestor potrebný na postavenie a prevádzku atrakcie : 30x11metrov Rozmery hrazdy : 3 x 8 metrov
Použitie: Leto/ outdoor
Podmienky na prevádzku: trávnaté povrchy
Hrazda je vhodná na rôzne podujatia (firemné, festivaly, oslavy, hody, jarmoky,svadby, mestské dni, rodinné, športové, kultúrne podujatia, prehliadky miest,kultúrnych pamiatok, firiem a pod.).

Segway
Ekologické vozidlo SEGWAY- zážitok pre každého. Jedinečné elektrické vozidlo, ktoré vykúzli úsmev na tvárach všetkých jazdcov. Hlavnú úlohu pri ovládaní nehrajú ruky, v skutočnosti je ovládanie o prenášaní váhy. Nahnutím dopredu sa Segway rozbehne, zaklonením pribrzdí. Nahnutím do strany zas zabočí. Aj bežne zručný človek zvládne ovládanie Segwayu za dve, tri minúty. Segway vám vytvorí aktivitu, na ktorú klienti nezabudnú. Stáť na Segway znamená mať pokojnú hlavu, uvoľnenie a zážitok. Na každom podujatí, na ktorom vzali SEGWAY pre zatraktívnenie akcie, elektrické dvojkolesové vozidlo vyvolalo veľký záujem a stalo sa užitočnou zábavou.
Použitie: Leto/ outdoor/ indoor, Zima/ indoor
Podmienky na prevádzku: akýkoľvek rovný povrch, asfalt, dlažba, betónové povrchy, trávnaté povrchy, haly ale aj mierne nerovnosti povrchu robia jazdu zaujímavou …
SEGWAY je vhodný na rôzne podujatia (firemné, festivaly, oslavy, hody, jarmoky, svadby, mestské dni, rodinné, športové, kultúrne podujatia, prehliadky miest, kultúrnych pamiatok, firiem a pod.).


Lukostreľba
Luk a šíp, historická zbraň našich predkov, ktorej tradícia je stará desiatky tisíc rokov. Lukostreľba nie je dnes iba moderná športová disciplína , ale aj olympijský šport. Cieľom tohto športu je strieľať čo najpresnejšie z rôznych vzdialeností do terča a zásahmi získať čo najviac bodov. Vyskúšajte a porovnajte sa s ostatnými pri lukostreleckom preteku, potrebujete iba chuť súťažiť a presnú mušku.
Použitie: Leto/ outdoor/ indoor, Zima/ indoor
Podmienky na prevádzku: akýkoľvek rovný povrch , najlepšie trávnaté povrchy, asfalt, dlažba, betónové povrchy, haly.
Lukostreľba je vhodná na rôzne podujatia (firemné, festivaly, oslavy, hody, jarmoky, svadby, mestské dni, rodinné, športové, kultúrne podujatia).

Xbox a kinect
Kinect oživuje hry a zábavu výnimočnými novými spôsobmi a bez použitia ovládača. Vďaka senzoru Kinect pre konzolu Xbox 360, ste ovládačom vy. Kinect, to je jednoduché používanie a okamžitá zábava. Kinect prenesie celé vaše telo do hry.
Technológia sa stráca a vy sa nechávate unášať čarom nenúteného pohybu. Ste ovládač. Žiadne zariadenia, žiadne prístroje, iba vy!

 
Vidlomet
Vidlomet je jedinečným športom na svete, ktorý vznikol na Slovensku. Ide o hod vidlami tretej generácie do diaľky. Nenáročný, úsmevný a jednoduchý šport pre všetky vekové kategórie si bude chcieť vyskúšať každý na vašom podujatí.


Kriket
Kriket je tímová loptová hra s malou loptou a palicami. Súperi pomocou drevenej kriketovej palice musia cez bránky dostať loptičku čo najrýchlejšie k cieľu.Kriket je zaujímavým spestrením každej firemnej i spoločenskej akcie.

 
Petanque
Pétanque, alebo petang je francúzska spoločenská hra pre dve 1-3 členné družstvá, ktoré sa snažia umiestniť gule čo najbližšie k cieľu, ktorý tvorí drevená gulička. Výraznou prednosťou tohto športu je to, že ho môže hrať prakticky každý (ženy s mužmi, starci s deťmi, aj telesne postihnutí ) , a prakticky kdekoľvek (terén ihriska je ľubovoľný).