Mikulášsko - vianočné divadelné shows
Mikulášsko - vianočné divadelné shows
Mikulášsko - vianočné divadelné shows
Mikulášsko - vianočné divadelné shows
Mikulášsko - vianočné divadelné shows
0 0 0

Mikulášsko - vianočné divadelné shows

Bratislava Celá SR / ČR 1
5x overené

Info

PONUKA NA DECEMBER
Mikulášsko-vianočné divadelné shows, chodúľové atrakcie a špeciality:


Misia Mikuláš
- Mikulášsko-vianočné scifi o záchrane Mikuláša a jeho záprahu, ktorý uviazol i so saňami v medzihviezdnom priestore. A teraz ho musí SuperŠkriatok spolu s deťmi zachrániť.
- Stretne pritom ozrutné obrovské vesmírne chodúľové monštrá, ktoré musí spolu s deťmi poraziť. Pričom to vôbec nebude ľahké.
- Nakoniec sa samozrejme zistí, že za všetkým stojí zlý čertisko, ale to až skutočne nakoniec…
- A hneď potom je možné rozdávanie darčekov pre prítomné deti.
- Dĺžka predstavenia: 45 minút + rozdávanie darčekov.


Zachráňte Mikuláša!
- Všetko sa pripravuje na príchod Mikuláša. Škriatkovia už dokončujú posledné prípravy, keď v tom sa dozvedia strašnú správu, že Mikuláš nečakane ochorel.
- Škriatok má len jeden deň na to, aby uvaril zázračný liek, ktorý Mikuláša vylieči. Jeho cesta za získavaním ingrediencií do vzácneho lieku je plná napínavých a veselých dobrodružstiev, na ktorých musia deti, spolu s ním, vojsť do pekla, do neba, do hlbokého lesa i do hlbín jazera… Stretnú obrovské chodúľové bytosti s nadrozmernými maskami Vodníka – vládcu jazier, Bosorku – vládkyňu lesných kúziel a čarov, Čerta – vládcu pekiel, či anjela Daniela – nebeského veliteľa… Ak všetky deti
pridajú svoju pomocnú ruku, tak sa všetko určite dobre skončí a Mikuláš bude aj tento rok zachránený!!!
- Nakoniec je možné rozdávanie darčekov pre prítomné deti.
- Dĺžka predstavenia: 40 minút + rozdávanie darčekov.


Mikulášsky Orchester
- Mikulášsky orchester je pripravený na začatie mikulášskeho koncertu, ktorý znie vždy pod Mikulášske rozdávanie darčekov.
- Dirigent škriatok chce začať dirigovať, no podivný zloduch čert Hlucháň všetko prekazí a unesie všetky hudobné nástroje.
- Úlohou detí a mikulášskeho škriatka je nájsť a zachrániť všetky obrovské hudobné nástroje z mikulášskeho orchestra a zachrániť tak najkrajšie sviatky v roku.
- V predstavení uvidia deti chodúľové nadrozmerné postavy – čerta Hlucháňa, Anjelskú harfu, Mikulášsky klavír, ba dokonca aj obrovský Kontrabas.
- Dĺžka predstavenia: 40 min. + rozdávanie darčekov


O vianočnom anjelikovi
- Poeticko-zábavný vianočný príbeh s pesničkami o anjelikovi, ktorý išiel na zem zvestovať deťom šťastnú novinu, že sa Vianoce môžu začať, no neposedný čert ho poslal na zem omnoho skôr.
- Preto sa musí anjelik dostať z novembra, až do konca decembra a pritom sa musí stretnúť s najznámejšími postavami z predvianočného kalendára – Martinom na bielom koni, Katarínou na blate, Bosorkou Luciou a zvládnuť ich ťažké úlohy.
- Keď sa mu to podarí, tak dorazí konečne k obrovskému Mikulášovi, ktorý ho príjme a rozdá spolu s ním mikulášske darčeky a bude ho sprevádzať možno až k Vianociam!!!
- No len za aktívnej pomoci detí sa podarí Anjelikovi prísť k vytúženému 24.decembru
- Táto vianočná rozprávka je plná pesničiek a chodúľových postáv a bábok, ktoré povedia deťom veľa o zvykoch a obyčajoch pred Vianocami…
- Dĺžka programu: 40 minút + rozdávanie darčekov.


Chodúľoví Čerti s megakotlom a Anjel
- Duo čertov na chodúľoch chodí medzi ľuďmi spolu s obrovským kotlom, v ktorom vtipným spôsobom varia okoloidúcich ľudí od hriechov, až kým chodúľový anjel neuzná, že je dotyčný úplne bez hriechov. Komediálna interaktívna pochôdzková
zábavka pre deti, no hlavne pre dospelých.
- Dĺžka produkcie: 120 minút


Čertovskí futbalisti / hokejisti
- Čerti na chodúľoch s futbalovými meganohami, prípadne hokejovými megahokejkami , s ktorými si môžu deti zahrať čertovsky dobrý futbal alebo hokej s veľkou loptou, prípadne s megapukom do pekelnej brány.
- Dĺžka produkcie: 150 minút


Mikuláš, čert a anjel
- Individuálne mikulášske postavičky aj s kostýmom prídu na Vašu akciu, párty, prípadne vianočný večierok…
- Mikulášsko-vianočné živé sochy oživia každý vianočný večierok…
- Dĺžka produkcie: podľa dohody