Jedinečná ponuka! SVADOBNÁ PIESEŇ NA MIERU
Jedinečná ponuka! SVADOBNÁ PIESEŇ NA MIERU
Jedinečná ponuka! SVADOBNÁ PIESEŇ NA MIERU
Jedinečná ponuka! SVADOBNÁ PIESEŇ NA MIERU
Jedinečná ponuka! SVADOBNÁ PIESEŇ NA MIERU
0 0 0

Jedinečná ponuka! SVADOBNÁ PIESEŇ NA MIERU

Zvolen Celá SR / ČR 1 SK / CZ / EN

Info

Plánujete svoj veľký svadobný deň? Hľadáte niečo naozaj nevídané a jedinečné, čo by túto významnú udalosť dokonale obohatilo? Túžite po niečom trvácom, čo nevybledne a vaše “ÁNO” zveční až do smrti? Mladý charizmatický 22 ročný raper a spevák Marks vám ponúka niečo naozaj zaujímavé. Exkluzívnu svadobnú skladbu pre novomanželov, ktorú vám vymodeluje úplne na mieru a presne podľa vašich predstáv:

- TEXT, ktorý je osobný a ušitý na mieru. Bude obsahovať presne a len to, čo sami budete chcieť. Chronologický vývoj vášho vzťahu. Tie najzaujímavejšie a najsilnejšie zážitky z vášho doterajšieho spoločného života. Vyhliadky do budúcnosti. Romantika. Veci a slová, ktorých význam a váhu budete chápať len vy dvaja. Poďakovanie a podobne…
- EMÓCIA podľa vášho gusta. Niekto to rád zábavné, niekto to rád romantické, niekto to rád uletené, niekto to rád seriózne, niekto nech to má grády. Je na vás ako bude skladba znieť.
- ŽÁNER hudobného podkladu samozrejme blízko súvisí s emóciou. Je na vás či to bude nadupaný HIP-HOP, TRAP, energický ROCK, rytmické LATINO, tanečné DISCO, jemný JAZZ, BLUES,  POP, COUNTRY ... Na základe spolupráci s mnohými všestrannými hudobnými profesionálnymi producentmi sme ochotní vyjsť v ústrety vaším víziám.
- VÁŠ VSTUP ako bonus, ktorý túto osobnú záležitosť zosobní ešte viac. Nahrajte do skladby aj svoj hlas a podieľajte sa na nej osobne. Povedzte pár slov na konci, alebo si zaspievajte refrén skladby spoločne.


PROFESIONÁLNE ŠTÚDIO, v ktorom vaša skladba vznikne je samozrejmosťou. Tak isto aj PROFESIONÁLNY MIX/MASTER skladby - laicky povedané: ZVUKové vyladenie skladby profesionálnym štúdiovým zvukárom, ktorý dohliadne na to, že vaša pieseň bude kvalitovo znieť podobne, ako skladby, ktoré počujete napríklad na youtube či v rádiu a tak si ju pokojne môžete kedykoľvek vypeckovať v aute, alebo dokonca pri svadobnom obrade. Finálny produkt bude odovzdaný v MP3 a WAV formáte.

Skladbu môžete spojiť aj so svadobným videom a vyzerať to môže nejak takto (kameramana vieme zabezpečiť):
https://youtu.be/cIHQj1-XJZo (Marksové svadobné video)

Znieť to môže aj takto:
https://youtu.be/iB54b4Nnw28 (Marksove zásnuby)

Ruka v ruke s touto skladbou je aj spolupráca s DJ FABO (https://www.showportal.sk/detail/djs/dj_fabo / https://fabomusic.eu), s ktorým Marks hráva svadby a vašu pieseň môže v rámci svadobného programu zaspievať priamo na vašej svadbe.
Dá sa však zabezpečiť aj starejší, fotograf, kameraman, harmonikár, či zábavná kapela.


Marks, celým menom Marko Parničan, narodený vo Zvolene v roku 1997 je mladý slovenský raper/spevák, ktorý sa hudba venuje už od roku 2014. Na konte má už 3 plnohodnotné štúdiové albumy, desiatky videoklipov,  stotisíce pozretí na youtube, koncerty v rámci celého Slovenska a podobne. Marks je síce raper, no jeho skladby sú iné ako sme u väčšiny raperov zvyknutí.  V jeho textoch cítiť hĺbku, výpovednú hodnotu a čistý zámer robiť hudbu pre ľudí. Snaží sa do toho vždy prinášať niečo navyše. Lyrika mu nie je cudzia, kreativita rozhodne tiež nie. Tematicky sa často zameriava na hodnoty dnešnej spoločnosti a snaží sa venovať témam, ktoré sú pre spoločnosť a poslucháčov prínosnými. Nie len hovoriť, ale aj niečo povedať. Dať tomu nejakú umeleckú a obsahovú hodnotu.

Referencie

Koncerty MARKS:
- Prešov, Košice, Poprad, Banská Bystrica, Brezno, Zvolen, Žiar nad Hronom, Lučenec, Rimavská Sobota, Levice, Galanta, Hlohovec, Trnava, Trenčín, Bratislava, Pardubice, Brno, Česká Třebová, Blansko, Polička...

- Kampaň pre ISIC stredných škôl /2018