Futbal z vtáčej perspektívy
Futbal z vtáčej perspektívy
Futbal z vtáčej perspektívy
0 0 0

Futbal z vtáčej perspektívy

Liptovský Mikuláš Celá SR / ČR 1 - viac ako 20 SK / CZ / EN

Info

Vitajte v budúcnosti! Objavte čaro moderných technológií a zažite futbal tak ako nikdy predtým. Nasaďte si okuliare a prejdite futbalovým slalomom v čo najrýchlejšom čase. Celkom jednoduché, nemyslíte? V čom je teda háčik?

Niekedy je lepšie pozrieť sa na veci z úplne iného pohľadu. Alebo s nadhľadom?

Práve nadhľad hrá pri futbale z vtáčej perspektívy kľúčovú rolu. S našimi revolučnými futbalovými okuliarmi sa totiž uvidíte z pohľadu drona, ktorý posiela videoprenos do okuliarov v reálnom čase. Budete tak seba samého vidieť ako futbalistu z počítačovej hry FIFA. A práve tu začína zábava! Váš pohyb už nebude ani zďaleka taký jednoduchý, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Myslíte, že s našimi okuliarmi dokážete skórovať? Tak sa ukážte!

Futbal z vtáčej perspektívy je skvelou príležitosťou pre všetkých, ktorí milujú pohyb, zábavu a moderné technológie. Naše okuliare sú ideálne na outdoorové teambuildingové akcie, agentúrne eventy, oslavy narodenín alebo akékoľvek iné vonkajšie podujatia.

V prípade záujmu pre Vás pripravíme našu atrakciu aj v inom športovom šate, ako napríklad hokej, hokejbal, florbal či iné. Ozvite sa nám a program Vám pripravíme na mieru.