Fire & Pyro Show by Vertigo
Fire & Pyro Show by Vertigo
Fire & Pyro Show by Vertigo
Fire & Pyro Show by Vertigo
Fire & Pyro Show by Vertigo
0 0 0

Fire & Pyro Show by Vertigo

Bratislava Celá SR / ČR 1 - 10
1x overené

Info

Vertigo Fire & Pyro Show ponúka jedinečné spojenie akrobacie, tanečných prvkov a umenia tanca s ohňom. Ohnivý tanec s horiacimi vejármi, iskriace kruhy, dynamické horiace palice laná a emotívna záplava farebných iskier.

Vertigo Pyro & Fire ponúka ucelenú show akrobatov a tanečníkov s ohňom a pyroefektami. Vystúpenie s prepracovanou choreografiou, atmosférickou hudbou v podaní atraktívnych vystupujúcich s profesionálnym technickým zázemím môže byť jemné a poetické, ale aj drsné, dynamické a energické. Vyberte si z našej širokej ponuky, od vystúpenia dvojice, ktoré je vhodné do menších priestorov, až po veľké skupinové choreografie s viacerými účinkujúcimi, ktorí v okamihu efektne zaplnia priestor ohňom a iskrami. Všetko záleží na koncepte Vášho eventu.

Pre výnimočné príležitosti ponúkame možnosť kombinácie ohňa a výškovej akrobacie v podobe tanečnice, ktorá počas vystúpenia s ohňom vzlietne do výšky.

Vystúpenie je vhodné do interiéru aj exteriéru. Zaručujeme najvyšší bezpečnostný štandard, ktorý je overený množstvom úspešných vystúpení v zahraničí i na Slovensku.

Vo Vertigo Pyro & Fire Show najčastejšie účinkujú 2 - 6 akrobati a dĺžka trvania je 5 - 13 minút. Vystúpenia sú vhodné do interiérov aj exteriérov - do priestorov s rozmermi aspoň 4 x 3 m a výškou aspoň 3 metre.


Vertigo je profesionálne akrobaticko-tanečné zoskupenie. Od roku 2007 sa venujeme rôznym formám výškovej akrobacie (akrobacii na hodvábnych pruhoch látky, akrobacii na zvislých lanách, akrobacii na kruhu a hrazde) a rôznym akrobaticko-tanečným pódiovým vystúpeniam (LightShow, Fire a Pyro Show, silovej a dynamickej akrobacii).

Vystúpenia je možné v rámci akcie kombinovať do blokov, alebo jednotlivých vstupov, pričom cena pri kombinácii viacerých aktov z našej ponuky je navrhovaná individuálne.

Referencie

Lenovo
Hyundai
Telekom
Slovenské národné divadlo
Hotel Barceló
Lapp group
Avia
Ital market
Bacardi
VÚB
Československo má Talent!
Samsung
Yahoo!
Renault
Audi
Tatrabanka