Maskuzani - pouličné divadlo
Maskuzani - pouličné divadlo
Maskuzani - pouličné divadlo
Maskuzani - pouličné divadlo
Maskuzani - pouličné divadlo
0 0 0
Sprievodné atrakcie / Chodúliari / Obrie bábky / Maskuzani - pouličné divadlo

Maskuzani - pouličné divadlo

Bratislava Celá SR / ČR 1 - 3

Info

Ak hľadáte na Váš festival, jarmok, prezentačnú akciu, mestskú oslavu, obchodný dom, obchodné centrá atď. niečo originálne a geniálne, potom ste na správnej adrese.

Predstavujeme Vám program pouličného divadla s názvom MASKUZANI. Tí, ktorí nás už poznáte, viete, že všetko z našej ponuky je vždy niečo originálne a upúta pozornosť rovnako detí ako aj dospelých. Po rokoch odmlčania sme sa rozhodli kvôli veľkému záujmu “MASKUZANOV” vylepšiť a dať im nový image.
Tí, ktorí neviete o čo ide: Nová alternatíva chodúľového divadla je bez chodúľ, pričom bábky dosahujú výšku až 3,5 metra! A na rozdiel od choduliarov sme schopní účinkovať aj na vlhkej ulici, ľade či snehu! Voľne sa pohybovať napríklad aj v obchodných domoch, čo s chodúľami nie je možné.

Predstavte si, že električku alebo autobus v ktorom cestujete, zastaví nejaká čudná bytosť. Zrazu zistíte, že okrem tej, čo Vás zastavila, sa okolo autobusu pohybujú dve ďalšie bytosti. So svojim “suchým” pohľadom obzerajú cestujúcich v okne. Obchádzajú autobus zo všetkých strán a ľudia nevedia, čo sa deje. Pre nich to je len práca, ktorú majú ” MASKUZANI ” robiť. Sledovať a tváriť sa “priblblo “. Vďaka teleskopickému krku, ktorý vysúvajú, sú schopní narásť až do výšky 3,5 metra! Vďaka tomu im nerobí problém pozrieť sa napríklad do otvoreného okna bytu na poschodí. MASKUZANI sa môžu prechádzať spolu, alebo sa môžu rozdeliť na všetky strany. Stačí ak jeden zbadá vhodnú situáciu (napríklad peknú dievčinu) a už sú zasa pokope. Keď sa Vás rozhodnú prenasledovať, neujdete im! Dokonca sú takí zvedaví, že si hlavami prezrú aj vašu nákupnú tašku. Ničoho sa však nedotknú, všetko len skúmajú svojským pohľadom. Divákmi sa stávajú ľudia, ktorí MASKUZANOV uvidia. Ťahajú ich za sebou pre ich zvedavosť, čo sa ešte môže stať! Smiech pri doprovode určite chýbať nebude…

Popis MASKUZANA:
- výška: 300 - 350 cm
- farba vlasov: šedá
- farba očí: šedá
- farba oblečenia: šedá
- počet: 1-3 kusy