Libido Band
Libido Band
0 0 0

Libido Band

Trnava Celá SR / ČR 3 - 7

Info

Nosil váš otec kedysi dlhé vlasy na protest vtedajšiemu režimu? Miloval The Beatles, The Rolling Stones a zvykol si pravidelne naladiť rádio Luxemburg? Chcete pre neho pripraviť oslavu narodenín, ktorá ho vráti do čias, kedy táto hudba hrala na každej poriadnej tancovačke a z každej krvopotne získanej platne?

Alebo ste vy práve ten typ ľudí, ktorí majú radšej neformálnu zábavu a rock and roll po celú noc? Predstavujete si svoj svadobný večierok ako kompromis medzi tým, čo sa patrí, a tým, čo si Vy sami predstavujete pod pojmom zábava? Chystáte retro večierok alebo ples? Garden party?

Nič proti ľudovkám, ale radšej si po pár panákoch zavrieskate do mikrofónu s kapelou niečo, čo má vyššie bpm? Ak ste si odpovedali aspoň na niektoré z týchto otázok ÁNO, tak vám už nezostáva nič iné, ako si na váš termín zabookovať Libido z Trnavy.

Toto neformálne „ hudobno–improvizačné “ teleso sa počas svojej existencie dokázalo prevteliť do rôznych foriem podľa toho, ako si to formát konkrétneho podujatia vyžadoval. Preto sa Libido osvedčilo nielen ako svadobná kapela, plesová kapela, klubová kapela, akustické duo, alebo rockovo–festivalová kapela so všetkým čo k tomu patrí.

Osvedčila sa aj ako kapela redukujúca nástrojové obsadenie a počet hudobníkov na pódiu podľa toho, či publikum požaduje večer plný „rachotu“ a improvizácie, alebo decentné posedenie pri známych melódiach starých klasík, spievajúc donekonečna záverečný chór Hey Jude.

Čo je však najhlavnejšie, Libido vždy bolo, je a aj bude najmä živá kapela, ktorá príde, sama sa ozvučí a sama vám počas pauzy nahradí DJ-a. Nečakajte od nej statické vystúpenie, ani formálny prístup.