LED SHOW
LED SHOW
LED SHOW
LED SHOW
LED SHOW
0 0 0

LED SHOW

Bratislava Celá SR / ČR 2 - 6 SK / CZ / EN / DE
2x overené

Info

LED show pre vás pripravujeme pod značkou PROXIMA. Sú to tanečno-vizuálne svetelné show, v ktorých používame profesionálne LED náradie. Dá naprogramovať do hudby a je možné zobraziť akékoľvek vzory, motívy alebo logo klienta. Môžete si objednať sólo artistov, dvojice a trojice, ale aj skupinové predstavenia.

THE GREEN CODE - LED SHOW / 15 MINÚT / 3 ARTISTI
“The Green Code” je svetelná show o modernej dobe, ľudia sú závislí od energií a pripútaní k internetu a hovoria tomu sloboda. A pritom všetky naše dáta môže jedného dňa zneužiť ktorýkoľvek hacker. Originálne svietiace rekvizity aj špeciálne pódiové svetlá povyšujú predstavenie na svetovú úroveň. Show je precízne naprogramovaná do dynamickej hudby, artisti využívajú potenciál moderných LED technológií naplno a nezabúdajú ani na prekvapivé momenty.

ZOBRAZÍME VAŠE LOGO
V žiadnej svetelnej show na firemnom večierku nesmie chýbať logo klienta, na festivale logo festivalu, na oslave meno oslávenca, na tanečnej párty logo DJ-a, na svadbe mená novomanželov. Vďaka technológii visual poi zobrazíme počas show vaše logo a pri dlhej expozícii vznikajú originálne promo fotografie.

Referencie

Skupina Inspinia vznikla v roku 2013. Naše domovské mesto je Bratislava, ale účinkujeme po celom Slovensku a v okolitých krajinách. Za desať rokov existencie sme absolvovali stovky vystúpení na rôznych eventoch, oslavách a festivaloch.

Medzi naše referencie patrí účinkovanie na festivale svetiel v nemeckom Glauchau, fire show vo fontáne na Otvorení Námestia Slobody v Bratislave, na medzinárodnom festivale Divadelná Nitra 2020, na otváracích ceremoniáloch City Areny v Trnave a OC Terminal v Banskej Bystrici, spolupráca na nočnej open air show Príbehy z Trenčína, vytvorili sme LED show na zákazku pre firmy Mitsubishi, Tatrabanka, Bosh, VÚB Banka, IBM, Canon a mnohé iné. Máme skúsenosti aj s televíznymi produkciami a nakrúcaním videoklipov. Medzi naše rekordy patrí 10 opakovaní svetelnej show na Bielej Noci a 24 opakovaní počas nočnej prehliadky Oravského hradu.