LED SHOW
LED SHOW
LED SHOW
LED SHOW
LED SHOW
0 0 0

LED SHOW

Bratislava Celá SR / ČR 2 - 6 SK / CZ / EN / DE
2x overené

Info

Umelecká skupina Inspinia ponúka profesionálnu fire show, LED show a drone show na rôzne druhy spoločenských podujatí, na festivaly, oslavy, párty a hlavne večierky. Tancujeme s ohňom a čarujeme so svetlom a tma je prostriedok, ktorý dovolí vyniknúť nášmu umeniu.

LED show Inspinia je tanečno-vizuálna svetelná show, v ktorej zobrazíme akékoľvek nápisy alebo logo klienta. Je to ideálny program na večierky, do klubov, na tanečné párty, umelecké či hudobné festivaly, na firemné eventy, plesy, svadby, výročia a iné oslavy. Vďaka moderným LED technológiám je svetelná show naprogramovaná v dokonalej harmónii s hudbou a je možné zobraziť akékoľvek vzory, motívy alebo často žiadané logo klienta. Môžete si objednať sólo artistov, dvojice, malé skupiny, ale aj hromadné predstavenia.

LED show INSPINIA vás prenesie do krajiny fantázie plnej záhadných bytostí, ktoré tancujú v dokonalej harmónii so svetlom a očaria vás svojim vizuálnym umením. Iba tma nám dovolí zažiariť.

Svetelná show je atraktívny program na malé firemné a rodinné oslavy, ale aj na veľké eventy, promo akcie, či festivaly. Okrem pódiovej show ponúkame aj improvizácie v priestore akú sú vítanie hostí a sprievody, alebo freestyle na tanečných párty a koncertoch. Podmienkou je tmavé prostredie, vonku je možná realizácia až po zotmení.

Referencie

Skupina Inspinia vznikla v roku 2013. Naše domovské mesto je Bratislava, ale účinkujeme po celom Slovensku a v okolitých krajinách. Za desať rokov existencie sme absolvovali stovky vystúpení na rôznych eventoch, oslavách a festivaloch.

Medzi naše referencie patrí účinkovanie na festivale svetiel v nemeckom Glauchau, fire show vo fontáne na Otvorení Námestia Slobody v Bratislave, na medzinárodnom festivale Divadelná Nitra 2020, na otváracích ceremoniáloch City Areny v Trnave a OC Terminal v Banskej Bystrici, spolupráca na nočnej open air show Príbehy z Trenčína, vytvorili sme LED show na zákazku pre firmy Mitsubishi, Tatrabanka, Bosh, VÚB Banka, IBM, Canon a mnohé iné. Máme skúsenosti aj s televíznymi produkciami a nakrúcaním videoklipov. Medzi naše rekordy patrí 10 opakovaní svetelnej show na Bielej Noci a 24 opakovaní počas nočnej prehliadky Oravského hradu.