Preteky švábov - Roach Race
Preteky švábov - Roach Race
Preteky švábov - Roach Race
Preteky švábov - Roach Race
Preteky švábov - Roach Race
0 0 0
Sprievodné atrakcie / Sprievodné atrakcie - ostatné / Preteky švábov - Roach Race

Preteky švábov - Roach Race

Bratislava Celá SR / ČR 2 - 3

Info

Preteky živých švábov na špeciálnej pretekárskej dráhe pri ktorých zažijete kopec zábavy a pozitívnych emócií.

Závody týchto obrovských, škaredých a lenivých chrobákov prinášajú obrovskú dávku radosti i sklamania, napätie i výbuchy smiechu. Od štartu do cieľa je to dráma a nikto nevie, kto bude víťazom. Vášnivú atmosféru navyše ešte graduje emotívny moderátor.

Každý účastník eventu dostane určitý obnos peňazí na hranie, s ktorými môže u bookmakera uzavrieť stávku na svojho favorita. Každý pretekár má svoje meno a pridelenú dráhu. Po odštartovaní pretekov sa otvoria štartovacie doky z ktorých vybehnú šváby.  Preteky sú nevyspytateľné, pretože tempo, akým sa šváby pohybujú je premenlivé a do poslednej chvíle nie je isté, ktorý z nich vyhrá. Toto vyvoláva v prítomných divákoch napätie a silné emócie, ktoré sú podporované expresívnym moderovaním preteku komentátorom.  Víťazom sa stane šváb, ktorý príde prvý do cieľa.  Úspešným stávkujúcim je vyplatená výhra a prijímajú sa stávky na nový pretek, ktorý začína za ďalších 15 minút.
Na záver sa vyhlási najúspešnejší hráč, ktorý mal najviac šťastia a vyhral najviac peňazí. Môže byť odmenený symbolickou cenou. 

Preteky švábov je výrazná spoločenská aktivita, kde kolektív spoločne prežíva napätie, vzrušenie a radosť. Pozitívna davová emócia začína fungovať už od skupinky 10 účastníkov, kedy sa aj nezainteresovaní nechajú strhnúť a všetci spoločne prežívajú každý pretek. 

Atrakcia Roach Race - preteky švábov je určená pre skupiny od 10 a viac osôb, ktorí sa chcú poriadne zabaviť.  Napríklad firemný večierok, konferencia, spoločenský večer, teambuilding, oslava, párty alebo iné organizované spoločenské podujatia.
Ale tiež ako program do každej slušnej reštaurácie / pubu.

Absolútna novinka na trhu zábavy - Jeseň 2017.

Referencie

Svetový premiéra. Úplná novinka uvedená na trh na jeseň 2017.
Vymyslené na Slovensku, vyrobené v Európe, úspešné všade.