Pianista Peter Zbranek
0 0 0
Hudba / Inštrumentalisti / Sólo hudobníci / Pianista Peter Zbranek

Pianista Peter Zbranek

Nitra Celá SR 1

Info

Plánujete svadbu, oslavu či firemný event?
Chcete pre svojich hostí pripraviť nezabudnuteľný zážitok?
Obráťte sa na mňa.

Som svadobný a eventový pianista a svojou klavírnou hudbou sa rád postarám o:
- romantický sprievod Vášho svadobného obradu či novomanželského tanca,
- príjemnú atmosféru počas svadobnej hostiny, rodinnej večere či firemnej akcie,
- ale aj nespútanú zábavu pri piesňach, ktoré všetkých hostí zdvihnú zo stoličiek.
Svojimi tónmi tiež s radosťou spríjemním atmosféru vo Vašej reštaurácii, kaviarni či hoteli, a to aj na pravidelnej báze.
V mojom pestrom repertoári nájdete skladby od najúspešnejších skladateľov klavírnej hudby súčasnosti (Ludovico Einaudi, Yiruma a pod.), ako aj inštrumentálne covery svetových i domácich hitov od interpretov ako The Beatles, Frank Sinatra, ale aj Ed Sheeran, Bruno Mars či Lady Gaga.
Rezerrvujte si moje vystúpenie i Vy na Váš veľký deň. Ak budem mať Váš termín ešte voľný, so svojim klavírom rád prídem kdekoľvek, kam si ma zavoláte.

Referencie

Povedali o mojej hudbe:

Viktória, nevesta
Na pána Zbraneka som narazila náhodou na internete. Napísala som mu email a na všetkom sme sa bez problémov dohodli. Komunikácia z jeho strany bola profesionálna a rýchla. Vďaka pánovi Zbranekovi mal náš obrad úplne iné čaro ako keď hrá hudba z reproduktora. Chceme sa mu z celého srdca poďakovať za to, že všetkým spríjemňoval chvíle čakania, a že bol súčasťou nášho svadobného dňa. Určite každému vrelo odporúčame jeho služby, keďže je to veľmi talentovaný hudobník a veľmi milý človek!

Erika, družička
Rozhodnutie mať pána Zbraneka na našej svadbe bolo jedno z najlepších, ktoré sme urobili. Pán Zbranek je veľmi milý, ústretový a ochotný, ale zo všetkého najviac veľmi talentovaný. Aj vďaka jeho krásnej hudbe bola naša svadba výnimočná, čo ocenili všetci prítomní svadobčania. Ďakujeme za spestrenie nášho dňa, profesionálny a milý prístup pána Zbraneka a prajeme veľa úspechov! Budeme len odporúčať.

Andrea, nevesta
Vďaka pánovi Zbranekovi sme mali najúžasnejší a neopakovateľný svadobný obrad, za ktorý mu môžeme naozaj vrelo ďakovať. Komunikácia bola od prvej chvíle rýchla, profesionálna, bez problémov, splnená bola každá naša požiadavka a prosba. Pán Zbranek je veľký profesionál. Príde, za pár minút sa rozloží a už len vykúzli zázračné okamihy svojim klavírom. Jeho repertoár je v podstate nekonečný, nakoľko sa s ochotou naučil aj pieseň, ktorú bežne nehráva. Pomohol nám s ozvučením obradu, ktorý sme mali vonku a bol potrebný aj mikrofón a kombo. Všetko si priniesol, jeho skromná požiadavka zabezpečiť dve stoličky bolo to najmenej, čo sme mohli urobiť. Na začiatok obradu nám aj spŕchlo, čo však pre p. Zbraneka nebol problém a ochotne hral ďalej pod stromami. Ešte raz ďakujeme a všetkým odporúčam ak chcú mať krásne znejúce spomienky.

Klienti:

Asok Transport
Beauty Forum Trenčín
Bourbon Automotive Plastics Nitra
Britské veľvyslanectvo
Európsky parlament - Informačná kancelária na Slovensku
getCLIENTS
Hotel Lipa Stará Turá
Hotel pod Lipou
Hotel Sitno
Jaguar Slovakia
Kúpele Dudince
Lindner Hotel Gallery Central
Lucaffé
Mestská knižnica v Bratislave
MMevent
Motor-Car Nitra
Národná rada občanov so zdravotným postihnutím v SR
NLP Akadémia
Panta Rhei
Park Hotel Tartuf
Perfect Wedding
Promea Communication
Residence Hotel & Club
Richard Pánik
SINA Nitra
Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora
Stopka
Svadobné dni & Beauté
Svadobný veľtrh
Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska
X-Bionic® Sphere