DJ Robo Majling - Oldies & Rock DJ (Rádio ALIGATOR)
0 0 0
Hudba / DJ Robo Majling - Oldies & Rock DJ (Rádio ALIGATOR)

DJ Robo Majling - Oldies & Rock DJ (Rádio ALIGATOR)

Bratislava Celá SR / ČR 1
hodnotení 4
8x overené

Info

Odohral som veľa firemných akcií, súkromných párty, svadieb, stužkových… Pôsobil som vo Fun rádiu, RMC rádiu, v Twiste, spolumoderoval v „Raňajkách s VTV“ televízie VTV, viac ako 5 rokov som si odkrútil v rádiu SiTy… Momentálne pracujem na projekte rockového rádia v Bratislave (rádio Aligator 97,2 MhZ).

Referencie

Samsung, Siemens, Volkswagen, TV Markiza, TA3, AVON, OPEL, spolupráca s rôznymi agentúrami (MERTEL) a mnoho iných. Na trhu 28 rokov!

Hodnotenia zákazníkovObrovská spokojnosť, mali sme záujem o hudbu a ozvučenie kapely na svadbe. DJ Robo Majling okrem toho, že je profesionál, je aj veľmi priateľský človek. Jednania boli vecné, rýchle, rád a dobre poradil. Čo sa týka hudby, dostali sme viac, ako sme očakávali (všetci hostia boli nadšení a tancovali skutočne všetci - mladí, starí, všetci) - Robo fungoval doslova ako jukebox, rád hral na želanie. 100% odporúčam každému, kto má rád dobrú muziku, ja si ho ešte určite objednám aj na iné akcie. Ďakujeme za krásny zážitok.
/Viliam N./ Banská Štiavnica, 16.9.2017


Profesionálne bezchybne zvládnuté, inkl. ozvučenia a svetelnej hudby, bez nárokov na logistickú spoluprácu, bez prehnaných "vtipných" intro vstupov. Spokojnosť. Ďakujeme.
/Silvia K./ 21.3.2015


Pán Majling má veľmi dobrý hudobný vkus a dokázal aj prispôsobiť hudbu publiku bez toho aby išiel do tradičného svadobného gýču. Tiež je to veľmi príjemný a priateľský človek. Ďakujeme.
/Alexandra O./ 30.8.2014


Super, nemalo to najmenšiu chybu.
/Martin B./ 17.8.2013