Fotograf + Fotobúdka + Kameraman
Fotograf + Fotobúdka + Kameraman
Fotograf + Fotobúdka + Kameraman
Fotograf + Fotobúdka + Kameraman
Fotograf + Fotobúdka + Kameraman
0 0 0
Sprievodné atrakcie / Fotokútik / Fotograf + Fotobúdka + Kameraman

Fotograf + Fotobúdka + Kameraman

Revúca Celá SR / ČR 1 - 2 SK / CZ / EN / DE
hodnotení 1
2x overené

Info

KOMPLEXNÉ FOTO A VIDEOSLUŽBY
ZACHYTENIE VAŠICH JEDINEČNÝCH SPOMIENOK A SKVELÝ POMER CENA KVALITA
Úsmevné spomienky na nás a na našu tvorbu sú pre nás priorita
Motto: Len s humorom a dobrou náladou sa budujú a tvoria diela hodné najvyššej spokojnosti.

SVADOBNÝ DEŇ
Deň, ktorý sa navždy zachová v pamäti oboch aktérov, ktorí patria v ich svadobný deň k hlavným hviezdam a okolo ktorých sa točí tento celý ceremoniál. Hudba dohrá, všetky koláče a pálivé nápoje sa skonzumujú, ale spomienka vo forme fotografií a videí ostávajú. Preto hlavne od tejto sezóny to prizvukujeme čoraz viac, aby FOTO a VIDEO nebrali mladomanželia na ľahkú váhu a zobrali to maximálne zodpovedne a poctivo. Iba vtedy sa vytvorí dielo, ktoré im bude navždy pripomínať jeden z ich najdôležitejších dní v živote.
Balíky na sezónu 2018 prispôsobené na každú príležitosť
Svadobné fotky tvoria akúsi vlajkovú loď každého fotografa v rámci jeho portfólií. Je preto potrebné dbať maximálne na požiadavky budúceho mladomanželského páru a uspokojiť ich požiadavky. Preto som vytvoril svadobné balíčky, ktorými maximálne vyhoviem či už svadobčanom, ktorí majú iba malé svadby, ale aj najnáročnejším budúcim novomanželom, ktorí si dajú maximálne záležať na svadobnej slávnosti. Balíčky sú cenovo prijateľné a pomer cena kvalita je výborná.

FOTKY HNEĎ NA HOSTINE !!! tlač svadobných fotografií priamo na Vašej svadbe!!! + fotokútik/automatizovaný photo booth pri najvyšších balíkoch. Nič nespája rodinu viac ako svadobná hostina. Práve toto je jedna z mála príležitostí, kedy sa celá rodina zíde a je celá pokope. Nič nie je krajšou spomienkou ako fotografia nás a našich blízkych, ktorých vidíme iba niekoľkokrát do roka alebo po niekoľkých rokoch. Tento trend priamej tlače na svadobnej hostine sme zaviedli v roku 2016 hlavne kvôli tomu, že sa nám to osvedčilo hlavne na plesoch, ktorých sa každoročne zúčastňujeme.

“SAME DAY EDIT” – novou službou na rok 2018 je SAME DAY EDIT (v doslovnom preklade editácia a odovzdanie menšieho predkrmu v ten istý deň). Je to nová služba, ktorú si môžu mladomanželia doobjednať a v najvyššom balíku je táto služba samozrejmosťou. Ide o to, že sa ešte v daný deň D, spracuje v rámci voľného času na hostine a prestávok nejaké mini “ochutnávkové” video a odovzdá sa nejaké množstvo fotiek na USBčku, aby sa už na ďalší deň mohli mladomanželia pochváliť na sociálnych sieťach, ktoré tvoria súčasný životný štýl takmer každého z nás. Pod “ochutnávkovým” videom treba rozumieť fakt iba taký hrubý výber do cca 2 minút hlavne zo zábavy.

Svadobné balíky 2v1 pomer cena a kvalita na profi úrovni
Mnoho svadobných párov si želá kompletné služby svojho dňa D od jednej firmy. Preto sme sa rozhodli aj my v roku 2016 vzhľadom na stúpajúce zákazky zaradiť do našich portfólií aj balíky 2v1. Spojenie natáčania a fotenia od jednej firmy sa vyhnete možným nedostatkom na kvalite fotografií alebo videa, ktoré vzniknú hlavne nezohratosťou a nedostatočnou súhrou fotografa a kameramana, ktorí sa vidia prvýkrát. Vyhnite sa týmto veciam a zvoľte si práve jeden z balíkov 2v1, ktoré ponúkame.

Hodnotenia zákazníkovSkvelé, my sme Dušana mali na firemmej akcii ako fotografa a môžeme len odporúčať! Keby bolo 10*, tak mu ich dám.
/Eva H. AUTOTECHNA BARÁNEK/ Prievidza, 11.5.2018