DJ Milan Nagy
DJ Milan Nagy
DJ Milan Nagy
DJ Milan Nagy
DJ Milan Nagy
0 0 0
Hudba / DJs / DJ Milan Nagy

DJ Milan Nagy

Košice Východné slovensko 1
1x overené

Info

Dj profesionál na svadbu, stužkové, 50-tky, firemné akcie, rodinné oslavy, plesy a iné. 30 ročná prax a skúsenosti, široký repertoár všetkých žánrov pre všetky vekové kategórie, oldies, ľudovky, rusnácke, cigánske, repete, disco, známe súčasné hity, talianske, španielske hity, slovenské, české hity, zábavné tanečné hity, latino, gypsy, grécke, twist, rock n roll a iné. Produkcia časovo neobmedzená.
NEPODCEŇUJTE VÝBER DJ-ja NA SVADBU A NEROZHODUJTE SA LEN PODĽA CENY, HUDBA-ZÁBAVA JE TO JEDNA Z NAJDÔLEŽITEJŠÍCH VECÍ NA SVADOBNEJ HOSTINE!!!

Referencie

Dátum: 01.03.2017
Vložil: MONIKA a PETER
Titulok: SVADBA PENZION SIVEC 2017
ZDRAVIM p.NAGY ,CHCEME SA VAM ESTE RAZ PODAKOVAT ZA VASE SLUZBY,A SKVELU HUDBU NA NASEJ SVADBE ,BOLI SME VELMI SPOKOJNI,VSETCI SA VYTANCOVALI,BOLO VIDIET A POCUT VASE DLHOROCNE SKUSENOSTI A PROFESIONALITU,NECH SA VAM DARI PEKNY VECER,DAKUJEME.

Vložil: Lucia a Marek
Titulok: Svadba Humenné HOTEL ALIBABA 2016
Pán DJ Milan Nagy hral skvele, zábava bola super, všetci hostia si pochvaľovali. Dohoda pred svadbou bola na vysokej úrovni, so všetkým sme boli spokojní.

Ak chcete mix klasických svadobných pesničiek a modernej hudby aby sa bavili všetci, DJ Milan Nagy je najlepšia voľba!

Vložil: DOMINIKA a TOMAS
Titulok: SVADBA 2016 GASTROMILA KOSICE
Zdravim p.DJ ,Dakujeme za skvelu zabavu na nasej svadbe ktoru ste nam hrali,a sme velmi radi ze sme si vybrali a objednali prave Vas,potvrdili ste bohate skusenosti a profesionalny pristup,vsetci sa bavili a kazdy si prisiel na svoje,pri odchode si vas vsetci chvalili ze super DJ,budeme Vas urcite odporucat znamym,nech sa dari a este raz dakujeme DOMINIKA - TOMAS

Vložil: Veronika a Janík
Titulok: 27.8.2016 - svadba Haniska
Ďakujeme za vytvorenie úžasnej atmosféry na našej svadbe.
Chválime profesionálny prístup a ústretovosť.
Sme radi, že sme sa rozhodli aj na základe pozitívnych referencií pre Vás a určite Vás odporúčame všetkým, ktorí chcú mať na svojej svadbe výbornú zábavu.

Ešte raz ĎAKUJEME!!

Veronika a Janík

Vložil: VIKUSKA a ALEX MEADOWSA
Titulok: SVADBA - GOLDEN ROYAL JUL 2016
Chceli by sme sa Vám poďakovať za vytváranie skvelej hudobnej atmosféry počas nášho veľkého dňa, piesne boli úžasné, z každého rožka troška, hostia sa bavili a nás bolia nohy , Inak veľmi príjemný a milý DJ, vyhovie vo všetkom, odpovede ultra rýchle, jednanie na úrovni a profesionálne, jednoznačne odporúčam všetkým, ktorí chcú na svadbe skúseného dj-a, ktorý vie, čo robí wink PS: Tie svetelné efekty a dym bola bomba !!!!

Vložil: Libusa a Dusan Kristanovci
Titulok: Svadba 23.4.2016 Rubin Kosice
Libuse Libuša Kristanova Markova. Pán Milan. Je to už vyše mesiaca no chceme sa vám poďakovať za úžasnú hudobnú atmosféru na našej svadbe. Všetci sa fantasticky bavili a funky kolo bolo bezchybné. Bolo to najlepšie naše rozhodnutie vybrať si Vás na náš veľký deň. DAKUJEME. Libuša a Dušan Kristanovci

Vložil: Lenka a Marcel
Titulok: svadba 6.9.2014 Spišská Nová Ves
Objednali sme si vás až z Košíc a oplatilo sa smile Naozaj najlepší DJ, super hudba aj pre mladých aj starších. Zabávali sa všetci a hlavne hostia veľmi vychvaľovali.
Určite odporúčam. A ešte raz veeeľmi pekne ďakujeme.

Vložil: Maroš Michalík - Svedok
Titulok: SVADBA 14.06.2014 - Rubín
Dj super, ústretový, boli sme veľmi spokojný, dá sa sním dohodnúť, aj výber hudby na vysokej úrovni, dodržal ústretovosť aj voči starším aj voči mladým a poriadne to roztočil, kde sa zabávali naozaj všetci. Vrelo odporúčam, každému. Aparatúra na kvalitnej úrovni, a tento človek je naozaj skvelý DJ. Ďakujeme.

Keby niečo ihneď vám volám smile a objednávam Vás.