Divadlo na vešiaku
Divadlo na vešiaku
Divadlo na vešiaku
Divadlo na vešiaku
Divadlo na vešiaku
0 0 0

Divadlo na vešiaku

Bratislava Celá SR 1 - 3
hodnotení 1
2x overené

Info

Divadlo Na vešiaku je obľúbeným detským divadlom už od roku 1997, je vyhľadávané najmä pre svoju flexibilitu. Dokáže sa rozložiť kdekoľvek a kedykoľvek, u Vás v byte, v dome, na záhrade, na terase, v kaviarni, vo firme, ale aj v profesionálnom divadle. O 20 minút premeníme každý priestor na divadelnú sálu.
Nemáte program pre Vaše deti cez víkend? Má dnes Vaše dieťa narodeniny? Pripravených máme 11 rozprávkových titulov, každý po 50 minút a k tomu vždy ešte niečo navyše. Okrem rozprávok za Vás zorganizujeme detskú párty, plnú kurióznych prekvapení a ak budete chcieť, 6.decembra Vás navštívi Mikuláš.
Ktokoľvek sa spýta čo potrebujeme, aby sme mohli divadlo pre deti hrať, odpoveď znie jednoducho - Dva vešiaky. A práve v tom spočíva princíp existencie nášho kočovného divadielka. Na dva vešiaky natiahneme plátno s tematickým pozadím, k tomu trošku elektrickej energie pre svetlá a zvuk a divadlo sa môže začať.
Takže ako presne Divadlo na vešiaku vzniklo si už nepamätáme, skrátka kde bolo, tam bolo, dôležité je, že existuje, aby deti mali krajší svet.

Hodnotenia zákazníkov/Lucia K. - TECHO/ 4.12.2014