Divadielko z klobúka
Divadielko z klobúka
Divadielko z klobúka
Divadielko z klobúka
Divadielko z klobúka
Divadielko z klobúka
Divadielko z klobúka
0 0 0

Divadielko z klobúka

Banská Bystrica Celá SR 2 - 3
hodnotení 2
9x overené

Info

Sme divadlo „Divadielko z klobúka“ z Banskej Bystrice a ponúkame Vám na výber z troch predstavení pre deti, ktoré môžete využiť v rámci Vašich eventov, či firemných akcií, festivalov, dní obce, mesta, alebo pri akejkoľvek inej príležitosti. Predstavenia sú flexibilné, čo sa týka priestoru a kapacity, hrajú sa v interiéroch ako aj v exteriéroch, sú interaktívne a deti aj dospelí sa nepochybne zabavia. Okrem našich inscenácií ponúkame aj rôzne hudobno - zábavné animácie pre deti pri príležitosti narodenín, či s príchodom Mikuláša, Veľkej noci, Halloweenu atď... Nech sa už rozhodnete pre ktorýkoľvek z našich projektov, budeme sa tešiť, že prídeme aj medzi Vás.


Toto je naša aktuálna ponuka:

1. Králiky z klobúka (Edukatívna komédia s pesničkami inšpirovaná známym českým kresleným seriálom, kde dvaja králici Oskar a Bonifác zabávajú a hravou formou aj vzdelávajú deti a keď sa ochotne zapájajú do deja, sú odmenené za ich šikovnosť)

2. Piráti na cestách (Úsmevné rozprávanie svojského neohrabaného piráta a krásnej múdrej pirátky Elizabeth o ich pirátskej histórii, zvykoch, či obľúbených jedlách. Deti majú možnosť zahrať sa na pirátov, preukázať svoju odvahu a tak získať pirátsky diplom či pirátsku dobrotu)

3. O snehuliakovej mrkve (Zimný príbeh malého hladného zajačika,ktorý sa túla zasneženou krajinou a hľadá niečo pod zub a smiešneho snehuliaka, ktorý si privyrába tým, že pracuje ako živá socha. Po počiatočných nedorozumeniach sa nakoniec stanú najlepšími kamarátmi)

4. Škola mágie a kúziel - profesorka Minerva McGonagallová a jej asistentka Alexandria Wisgerchandengerová vás privítajú na akadémii mágie a kúziel a prevedú študentov prvou lekciou čarovania a tajných trikov. Deti, ktoré sa zapoja do deja majú možnosť získať diplom Harryho Pottera. 

5. Ajka a Majka - Animačné predstavenie s dvoma bláznivými kamoškami Ajkou a Majkou, v ktorom sa súťaží, spieva a tancuje. Deti sa zabavia a kto sa zapojí do súťaže, či hádania, získa aj sladkú odmenu.
         
6. Animácie pre deti (Tento druh účinkovania prispôsobujeme charakteru akcie a finančným možnostiam objednávateľa. Jeden až traja herci zabávajú deti v rozprávkových kostýmoch formou súťaží, pesničiek a choreografií)

Referencie

Aupark Shopping Center Bratislava
Zbojská - Parnou zubačkou do rozprávky
Senecké leto
Dračie noci na Chopku
Kultúrne a spoločenské stredisko Prievidza
Dni mesta Brezno
Atrium Optima Košice
Aquario Shopping Center Nové Zámky
Radvanský jarmok Banská Bystrica
Dni mesta Žilina
Rozprávkový les Ski Králiky
Centrum Max Poprad
Rozprávkové pódium Lučenec
Nedeľné popoludnia s rozprávkou Brezno
Galantské trhy
Poštová banka eventy
atď..

Hodnotenia zákazníkovDivadielko splnilo naše očakávania, divadelníci boli veľmi dobrí, udržali deti v pozornosti celé vystúpenie, veľmi milé predstavenie, som rada že sme ich objednali.
/Danka M. - OZ NAŠA NIŽNÁ ŠEBASTOVÁ/ Nižná Šebastová, 29.5.2016


Veľmi šikovní divadelníci, akcia mala veľký úspech, zabavili sa nielen deti ale aj dospelí, ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na ďalšiu.
/Slávka D. - OBEC ŠINTAVA/ Šintava, 6.12.2015