ANABEL Band
ANABEL Band
ANABEL Band
ANABEL Band
ANABEL Band
0 0 0

ANABEL Band

Bratislava Celá SR / ČR 2 - 5 SK / CZ / EN / DE
1x overené

Info

Mladá krv na slovenskej hudobnej scéne zoskupená okolo talentovanej exotickej speváčky Anabely Mollovej, ktorej korene siahajú až do ďalekej Etiópie. Energické verzie známych svetových hitov v štýle POP, Funk, Soul až po RnB a Jazz si zamilujú všetci, vrátane aj náročnejšieho klienta. V skladbách je cítiť vplyv americkej černošskej hudby a gospelu, čo robí Anabel Band v našich končinách jedinečným zážitkom pre Váš event. Okrem energických tanečných skladieb od interpretov ako Michael Jackson, Bruno Mars, Maroon5, Amy Winehouse sú v repertoári Anabel Band na výber aj komornejšie skladby od svetových legiend ako Aretha Franklin, Alicia Keys, Adele, Jill Scott a mnoho iných.

“Neohraničujeme sa jedným štýlom, hráme všetko, čo sa nám páči a vieme sa v tom nájsť. Síce sú to skladby, ktoré ľudia poznajú, upravujeme ich a prispôsobujeme nášmu štýlu, ktorý si zamilujete”.

Kapela bežne vystupuje v 5 člennej zostave. Alternatívou je Anabel s doprovodom klavíra.

Repertoár na vyžiadanie!

Muzikálnu Anabelu si mnohí dodnes pamätajú z jej účasti v TV show Hlas-Československa, kde sa ešte ako veľmi mladá v roku 2014 v tíme Majka Spirita prebojovala až do semifinále. Po súťaži na istý čas pôsobila ako vokalistka na živých koncertoch Igora Kmeťa ml. a tiež Anity Soul. V Anabel Band hudobnú chémiu dopĺňa Daniel Griglák, syn legendárneho slovenského basgitaristu Juraja Grigláka na basgitare, hudobné talenty, bratia Remo Klačanský na klávesoch a Patrik Klačanský na gitare, ktorí sa profesionálne venujú hudbe už od útleho veku, štúdiom konzervatória a v súčasnosti štúdiom Vysokej školy múzických umení v Bratislave a Viedni. Za bicími nástrojmi pôsobí talentovaný bubeník Braňo Novotný, ktorý sa okrem hudby venuje po vyštudovaní Vysokej školy výtvarných umení aj výtvarnému umeniu.

Referencie

Wustenrot
Ernst&Young;
VUB
Turkish Airlines
Grape Festival
Toto Je Hip Hop Festival
Ples Hodiny Deťom 2018
mestské plesy a mnoho klubových koncertov na Slovensku a v Rakúsku.