Apo - Skákacie topánky
Praha /CZ/ Celá SR / ČR
Show na skákacích topánkách Poweriser. Vystúpenie plné akrobacie na zemi a vo vzduchu. Show jedného aj viacerých skokanov. Saltá a preskoky cez autá a dobrovoľníkov.
1 x overené
Creative Shows - interaktívne predstavenia pre deti
Bratislava Celá SR / ČR
Originálne interaktívne predstavenia pre deti i dospelých s nadrozmernými - až 2,5 m vysokýmy bábkami, chodúľovými maskami, skvelou hudbou a nekonečným humorom. Cirkus obrov 2: Návrat Slona Pirátska odysea Ostrovy pokladov Veľká filmová rallye Vesmírni hrdinovia Lovci dinosaurov Mikulášske a vianočné programy
Bublinové mecheche
Senec Celá SR / ČR SK / CZ / EN
Bublinová interakívna show cielená na detského diváka. Pohybové aktivity a tanec, recyklačný workshop a hlavne veľa veľa bublín od maličkých až po obrie. To všetko na vysokej nohe. Celé vystúpenie prebieha na chodúľoch. Možnosť rozšíriť vystúpenie o bublinový workshop alebo pridať aktivitu deti v bubline.
BALLOON MODELERS
Bratislava Celá SR / ČR
Kreativite sa nekladú žiadne hranice, keď naši chodúliari v zaujímavých kostýmoch vytvárajú rôzne zvieratká, kvetinky, klobúky a iné zaujímavé kreácie modelovaním balónov v priebehu niekoľkých minút. Interaktívna forma zábavy nielen pre najmenších. Možnosť farebného zladenia balónov s korporátnymi farbami či farbami loga firmy.
ROBOTI
Bratislava Celá SR / ČR
Očarujúce roboty naprogramované tak, aby potešili divákov z davu. Tieto humanoidné stroje zaručene pritiahnu pozornosť každého bez ohľadu na vek. Unikátny futuristický dizajn a ohromujúce kostýmy sú zárukou pre vytvorenie wow faktoru na každej spoločenskej akcii.
Butterflies
Bratislava Celá SR / ČR
Štyri farebné motýle na chodúliach oživia každé spoločenské podujatie. Okolitý priestor vypĺňajú svojimi nádherne sfarbenými krídlami a vznešene “lietajú” ponad svoje publikum.
COLOR FAIRIES
Bratislava Celá SR / ČR
Priateľské, zábavné  trio postáv na chodúloch prináša na podujatie nielen farebnosť, ale aj príjemnú pozitívnu atmosféru. Svojou optimistickou náladou dokážu vyčariť úsmev na každej detskej tvári.
COLORO STILTS
Bratislava Celá SR / ČR
Tajomné zamaskované postavy na chodúliach v rôzno-farebných kostýmoch zaujmú na prvý pohľad. Skupina chodúliarov môže byť doplnená o bubeníkov v štýlovo rovnakých kostýmoch, čím vznikne vizuálne neprehliadnuteľná skupina zabávačov hrajúca a tancujúca v rytmoch juhoamerickej samby.
ATLANTIS STILTS
Bratislava Celá SR / ČR
Obrí Kráľ morí Neptún a jeho kráľovná na chodúliach vzbudzujú záujem publika kdekoľvek sa pohnú. Veľmi radi sa fotia so všetkými navôkol. Impozantný vládca morí a jeho kráľovná prinášajú kúsok podvodného morského sveta na súš medzi ľudí. Dominantnými prvkami dotvárajúcimi morskú tématiku na ich kostýmoch sú vrak plachetnice, morský koník, [...]
Chodúliari - Astraia Art
Liptovský Mikuláš Celá SR / ČR
Ponúkame chodúliarske vystúpenie vo veľmi zaujímavých rifľových kostýmoch
Choduliari
Bratislava Celá SR / ČR
Veselí choduliari si žijú na vysokej nohe. Akrobati a žongléri v rozličných farebných kostýmoch, ktorí vedia aj modelovať balóniky určite spestria každú akciu. Na akciu vieme dodať rôzny počet vystupujúcich podľa požiadaviek.
Drak, Juro a veža - obrie bábky /CZ/
Plavsko (okr. Jindřichův Hradec) /CZ/ Celá SR / ČR
Divadelné predstavenie s obrími bábkami na chodúľoch. Tri vtipné päťminútové scénky spojené do jedného pásma. Ako sa to môže vyvinúť, keď sa stretne statočný princ na bielom koni, krásna princezná uväznená vo vysokej veži a veľký zlý drak? To uvidíte v našom predstavení. Krásne masky môžete použiť tiež do sprievodu [...]