Moderátori

Dobrý moderátor je nevyhnutnou súčasťou každej akcie. Na ShowPortale nájdete širokú ponuku kvalitných moderátorov. Hľadajte, porovnajte a zarezervujte - ešte dnes cez ShowPortal!

Moderátori

Zoradiť podľa
Počet nájdených položiek: 80
Nemáte čas prehliadať jednotlivé ponuky? Skúste našu rýchlu cenovú ponuku.
ŠORTY
Mesto: Bratislava
Pôsobnosť: Celá SR / ČR
FO VI

Pracujem tretí rok ako moderátor rádia Europa 2. Moja show sa volá Afterparty, a vysielame ju každý pracovný deň od 9-tej do 12-tej. Moderujem rôzne eventy, pričom sú vo väčšine prípadov hudobného charakteru. Ľudia ma poznajú ako imitátora známych osobností a slovenských a českých rapperov. Okrem iného som bol aj [...]
Michaela Adamovičová
Mesto: Malacky
Pôsobnosť: Celá SR / ČR
FO

Som moderátorka so skúsenosťami z rôznych spoločenských podujatí (folklórne festivaly, mestské a obecné slávnosti, športové podujatia, módne prehliadky…) Okrem moderovania mám veľmi rada folklór a s obľubou tieto dve záľuby spájam v jednu, hlavne pri moderovaní rôznych ľudových a folklórnych podujatí. Aktuálne pôsobím ako moderátorka spravodajstva v regionálnej televízii.
Joy
Mesto: Stará Ľubovňa
Pôsobnosť: Východné slovensko
FO

Moderovanie športových, kultúrnych, resp. iných podujatí.
Radka Mazáková
Mesto: Košice
Pôsobnosť: Celá SR / ČR
FO VI

Mgr. Radka Kovaľ Mazáková – moderátorka a športová komentátorka. Plná energie a pozitivizmu s Vášňou pre motošporty. V súčastnosti sa venuje moderovaniu LIVE eventov: plesy, firemné párty, klientké promo akcie, autogramiády, festivaly či športové podujatia. V rámci regiónu pôsobí ako moderátorka TV NAŠA a vyhľadávaná dvojazyčná moderoátorka (ENG/SK - plynule). [...]
Peter Paulík
Mesto: Prievidza
Pôsobnosť: Celá SR / ČR
FO

Moderovanie spoločenských podujatí - firemné eventy, plesy, festivaly, ...
Martin Cifrík
Mesto: Bratislava
Pôsobnosť: Celá SR
FO

Pracujem 15 rokov v rádiách. Okrem menších rádií som moderoval aj vo Fun Radiu, v Rádiu_FM, v Rádiu Slovensko. Aktuálne som externým moderátorom v Slovenskom rozhlase, RTVS. Mám za sebou aj televízne moderátorské skúsenosti.
Viera Šusteková
Mesto: Senica
Pôsobnosť: Celá SR / ČR
FO VI

Vierka je známa hudobníčka, moderátorka, herečka a skladateľka. Zaznamenala veľa úspechov nielen na Slovensku, ale i v zahraničí. Svoj herecký talent využíva ako členka Záhoráckeho divadla, v mnohých úspešných seriáloch ako Búrlivé víno, Rodinné prípady a po novom Divoké kone. Spevu a hudbe sa venuje už od malička. Za svoj [...]
Lukáš Vašíček
Mesto: Holíč (okr. Skalica)
Pôsobnosť: Celá SR / ČR
FO

Mám skúsenosti s prácou redaktora a moderátora. Ponúkam moderátorské služby, spoľahlivosť, profesionalitu a diskrétnosť.
1
Petra Buková - moderátorka, redaktorka
Mesto: Ružomberok
Pôsobnosť: Celá SR / ČR
FO AU

V médiách pôsobím už 8 rokov. V súčasnosti moderujem v Rádiu Rebeca. Prešla som si regionálnymi novinami, stála som pri začiatkoch prvého rádia na Liptove - L-rádia, neskôr sa premenovalo na Rádio Liptov. Kráčala som s ním 6 rokov, čo prinieslo množstvo skúseností s rozhlasovou prácou, spoznala som veľa zaujímavých [...]
Erika Barkolová
Mesto: Bratislava
Pôsobnosť: Celá SR / ČR
FO

Poznáte ma ako moderátorku TV JOJ… A ak som ešte nemoderovala váš event, vedzte, že mojou veľkou výhodou je improvizácia. V televízii pracujem od roku 2001. Začínala som ako reportér hlavného spravodajstva, neskôr som moderovala vlastné relácie - Promi noviny, Topstar, Črepiny s hviezdičkou. Moderujem eventy rôznych žánrov.

Strana 1 z 8  1 2 3 >  Koniec › Nenašli ste vhodného umelca?
skúste hľadať na Showportal.cz.
 

Účinkujúci A-Z

Hľadať konkrétnu skupinu, moderátora, zabávača, účinkujúceho podľa mena.

Rýchla cenová ponuka

Nehľadajte v katalógu, nechajte výber na nás

Hľadanie podľa typu akcie

Naše tipy na všetky druhy podujatí

prečo rezervovať cez ShowPortal?

ShowPortal Vám pomôže nájsť najlepší program na Vaše podujatie. Ponúkame Vám široký výber kvalitných účinkujúcich, prehľadne zaradených do kategórií. Či už organizujete svadbu, firemnú akciu, alebo súkromnú párty, u nás nájdete ten správny program!

registrácia účinkujúcich

Ponúkate zaujímavé vystúpenie a nie ste v našej ponuke?

Zaregistrujte sa teraz
Vstup pre registrovaných

Prihláste sa do mailinglistu